1
Flat White

Flat White


30 ml espressa  
60 ml horkého mléka

Tento nápoj má původ na Novém Zélandu v 70. letech, kde se stal alternativou cappuccina obsahujícího více pěny. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že nápoj neobsahuje žádné napěněné mléko. Flat white potěší všechny milovníky kávy, kteří ocení mléčnou kávu, která však neobsahuje tolik mléka jako cappuccino nebo caffè latte. Díky menšímu obsahu mléka má káva Flat white silnou, bohatou, ale stále trošku zjemněnou chuť.
Šálek kávy flat white

Jak připravit Flat White

Základem je klasické espresso, které se dolívá horkým mlékem o objemu 60 mililitrů.
 

Kávovar pro domácí přípravu Flat White

Pro přípravu Flat White budete potřebovat především dobré espresso. To připravíte snadno pomocí plnoautomatického kávovaru, který vám díky vestavěnému mlýnku připraví lahodné espresso přímo z čerstvých kávových zrn. Na kávovaru si už jen nastavíte množství horkého mléka, které chcete do nápoje přidat, a je hotovo.
 

Sklenice na Flat White

Stejně jako ostatní mléčné nápoje vynikne Flat White v silnotěsné sklenici. Užít si jej však můžete i z šálku o objemu nad 90 mililitrů. 

Káva Flat White – příprava a šálky | Philips

Doporučené kávovary Philips a Saeco

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.