1
Čističky a zvlhčovače

Zdravější vzduch

Čistší vzduch u vás doma, přirozeným způsobem

Zdravější vzduch

Čistší vzduch u vás doma, přirozeným způsobem

Čím si sami zhoršujeme kvalitu vzduchu?

Věděli jste, že podle zjištění Světové zdravotnické organizace* může být vzduch u vás doma 2krát až 5krát více znečištěný než venkovní vzduch?

 

Znečištění interiéru může být způsobeno vařením, uklízením nebo přítomností domácího mazlíčka. Vliv na stav ovzduší vašeho domova však mají také nové dekorativní předměty a jiné vybavení interiéru, které může uvolňovat plyny a prchavé organické sloučeniny.

Pyl je alergen produkovaný stromy a dalšími rostlinami, který se běžně nachází ve venkovním prostředí. Překvapivě často se s ním lze setkat i v interiérech. Může tak docházet k vyvolání příznaků alergie i u vás doma. Dalším alergenem nacházejícím se v interiérech je prach, který obsahuje roztoče, venkovní minerály a další částice, které mohou být příčinou závažných alergických reakcí a astmatu.

Zdravý vzduch v domácnosti

TIP: Pomůžeme vám s výběrem vhodné čističky vzduchu


Nevíte, jaká čistička vzduchu je vhodná pro vaši domácnost? Jakou zvolit do obývacího pokoje a jakou do toho dětského? Proklikejte si našeho průvodce výběrem čističky vzduchu a dostanete doporučení podle vámi zadaných preferencí.
Promo akce cashback

Znečištění z venkovního vzduchu může skrz otevřená okna a dveře snadno proniknout do vaší domácnosti. Nicméně i když máte dveře a okna zavřená, alergeny a malé částice (menší než 2,5 mikrometru) mohou být k vám domů zanášeny přirozenou ventilací. Existuje celá řada alergenů, před kterými vás ochrání čistička vzduchu

 

Aby se u vás nemnožily plísně, bakterie a viry, měla by být úroveň vlhkosti zduchu 40–60 %. V dobře zvlhčené místnosti se lépe dýchá a zároveň nedochází k vysušování pokožky. Zvlhčovače vzduchu vám pomohou udržet zdravou a příjemnou úroveň vlhkosti.

 

*Skutečné hodnoty představovaly poměry interiér/exteriér 1,62–6,37 v letních měsících a 2,05–10,99 v zimních měsících. Zdroj textu a údajů: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; Původní data pocházejí z publikace: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007)2851–2861 (Atmosférické prostředí 41 (2007)2851–2861).

Naše technologie odstraňuje

Pečujte o vzduch ve vaší domácnosti


Čistý a optimálně zvlhčený vzduch je pro vaše zdraví velmi důležitý.
Vita shield
VitaShield IPS – odstraní ultrajemné částice, které mohou mít pouhých 20 nanometrů (0,00002 mm), jako jsou bakterie, prach, alergeny a viry.
Aera sense
AeraSense – špičková detekční technologie s přesným výkonem, porovnatelným s výkonem profesionálního snímače.
Nano cloud
NanoCloud – jedinečná technologie zvlhčování, která ve vašem domově udrží příjemnou úroveň vlhkosti prostřednictvím přirozeného procesu.
Aplikace Philips Air

Testováno institutem ECARF pro alergiky


Na základě klinického testu provedeného institutem ECARF (jedna z předních světových organizací zabývající se výzkumem alergií) bylo zjištěno, že lidé alergičtí na pyl trpěli po použití čističky vzduchu Philips podstatně slabšími příznaky pylové alergie, jako je kýchání, slzení, červenání očí, podráždění nosu a rýma.
* Po 90 minutách vystavení působení čističek vzduchu Philips, v porovnání s vystavením působení bez filtru – klinicky testováno institutem ECARF.
Alergie není žádná legrace. Kýchání, rýma, oteklé a zaslzené oči dokáží pěkně potrápit. Své o tom ví i rodina Matouškových, které jsme proto věnovali čističku vzduchu. Vy teď můžete v našem seriálu sledovat, jestli zdravý vzduch doma opravdu dokáže s alergiemi zatočit.

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.