1
Čističky a zvlhčovače

Zdravější vzduch

Čistší vzduch u vás doma, přirozeným způsobem

Čistička vzduchu
Alergie

Zvlhčovač vzduchu
Suchý vzduch

Kombinované
Celková kvalita

Zdravější vzduch

Čistší vzduch u vás doma, přirozeným způsobem

Čističky
Alergie

Zvlhčovače
Suchý vzduch

Kombinované
Celková kvalita

Čím si sami zhoršujeme kvalitu vzduchu?

Věděli jste, že podle zjištění Světové zdravotnické organizace* může být vzduch u vás doma 2krát až 5krát více znečištěný než venkovní vzduch?

 

Znečištění interiéru může být způsobeno vařením, uklízením nebo přítomností domácího mazlíčka. Vliv na stav ovzduší vašeho domova však mají také nové dekorativní předměty a jiné vybavení interiéru, které může uvolňovat plyny a prchavé organické sloučeniny.

Pyl je alergen produkovaný stromy a dalšími rostlinami, který se běžně nachází ve venkovním prostředí. Překvapivě často se s ním lze setkat i v interiérech. Může tak docházet k vyvolání příznaků alergie i u vás doma. Dalším alergenem nacházejícím se v interiérech je prach, který obsahuje roztoče, venkovní minerály a další částice, které mohou být příčinou závažných alergických reakcí a astmatu.

Zdravý vzduch v domácnosti
Alergie není žádná legrace. Kýchání, rýma, oteklé a zaslzené oči dokáží pěkně potrápit. Své o tom ví i rodina Matouškových, které jsme proto věnovali čističku vzduchu. Vy teď můžete v našem seriálu sledovat, jestli zdravý vzduch doma opravdu dokáže s alergiemi zatočit.

Znečištění z venkovního vzduchu může skrz otevřená okna a dveře snadno proniknout do vaší domácnosti. Nicméně i když máte dveře a okna zavřená, alergeny a malé částice (menší než 2,5 mikrometru) mohou být k vám domů zanášeny přirozenou ventilací. Existuje celá řada alergenů, před kterými vás ochrání čistička vzduchu

 

Aby se u vás nemnožily plísně, bakterie a viry, měla by být úroveň vlhkosti zduchu 40–60 %. V dobře zvlhčené místnosti se lépe dýchá a zároveň nedochází k vysušování pokožky. Zvlhčovače vzduchu vám pomohou udržet zdravou a příjemnou úroveň vlhkosti.

 

*Skutečné hodnoty představovaly poměry interiér/exteriér 1,62–6,37 v letních měsících a 2,05–10,99 v zimních měsících. Zdroj textu a údajů: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; Původní data pocházejí z publikace: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007)2851–2861 (Atmosférické prostředí 41 (2007)2851–2861).

Naše technologie odstraňuje

Pečujte o vzduch ve vaší domácnosti


Čistý a optimálně zvlhčený vzduch je pro vaše zdraví velmi důležitý.
Vita shield
VitaShield IPS – odstraní ultrajemné částice, které mohou mít pouhých 20 nanometrů (0,00002 mm), jako jsou bakterie, prach, alergeny a viry.
Aera sense
AeraSense – špičková detekční technologie s přesným výkonem, porovnatelným s výkonem profesionálního snímače.
Nano cloud
NanoCloud – jedinečná technologie zvlhčování, která ve vašem domově udrží příjemnou úroveň vlhkosti prostřednictvím přirozeného procesu.
Aplikace Philips Air

Testováno institutem ECARF pro alergiky


Na základě klinického testu provedeného institutem ECARF (jedna z předních světových organizací zabývající se výzkumem alergií) bylo zjištěno, že lidé alergičtí na pyl trpěli po použití čističky vzduchu Philips podstatně slabšími příznaky pylové alergie, jako je kýchání, slzení, červenání očí, podráždění nosu a rýma.
* Po 90 minutách vystavení působení čističek vzduchu Philips, v porovnání s vystavením působení bez filtru – klinicky testováno institutem ECARF.

Čističky a zvlhčovače vzduchu Philips

 • Čističky vzduchu

  Čističky vzduchu

  Vzduch v domácnosti může být až o 30 % více znečištěný než ten venkovní. Čističky vzduchu Philips rychle odstraní pyl, zvířecí chlupy, bakterie a mnoho dalšího.

 • Zvlhčovače

  Zvlhčovače

  Trpí vaše pokožka, nos a krk podrážděním kvůli suchému vzduchu v domácnosti? Zvlhčete ho – hygienicky a přirozeným způsobem – pomocí zvlhčovačů Philips NanoCloud.

  Zaregistrujte se a získejte 15% slevu na vybrané produkty Philips

  Zaregistrujte se a získejte 15% slevu na vybrané produkty Philips

  Zaregistrovat

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody