1
Diktafon

Řešení pro diktafony

Jednoduše pracujte chytřeji

 

Zjistěte více

pocket-memo

Mobilní diktování

 

Hlasový záznamník Philips Pocket Memo posouvá koncept diktafonu na novou úroveň spojením skvělého designu a ergonomie s úžasnými funkcemi, jako je 3D mikrofon a pohybový senzor. Mimořádně mobilní hlasový záznamník překonává všechna očekávání a nabízí výjimečnou kvalitu zvuku. Pocket Memo není diktafon, ale hlasový záznamník pro profesionály, kteří potřebují efektivní a mobilní nástroj.

 

Prohlédněte si řadu výrobků Philips Pocket Memo

dictation-app

Aplikace pro diktování

 

Aplikace pro smartphony pro záznam diktování nabízí mnohem větší produktivitu na cestách. Profesionální řešení pro diktování je plně kompatibilní se sadou nástrojů Philips SpeechLive a Philips SpeechExec. Praktická aplikace pro diktování umožňuje uživateli volně nahrávat, upravovat a odesílat nadiktované soubory odkudkoli a kdykoli a nabízí zvýšenou flexibilitu a snížení času potřebného pro práci s dokumenty.

 

Objevte aplikaci pro diktování

desktop

Stolní diktafon

 

Philips SpeechMike je bezkonkurenčně nejlepší stolní diktovací mikrofon. Nedávno představený model SpeechMike Premium disponuje volně zavěšeným mikrofonem a jako první stolní diktovací zařízení na světě obsahuje také pohybový senzor. Mezi inovativní funkce patří studiová kvalita zvuku, což je ideální pro rozpoznávání řeči.

 

Prohlédněte si řadu výrobků Philips SpeechMike

audio-recorder

Záznamník zvuku

 

Záznamníky Philips Voice Tracer se snadno používají a ve své třídě nabízejí nejlepší záznam zvuku v každé situaci. Záznamníky zvuku jsou ideální pro záznam krátkých hlasových poznámek, ale také pro záznam konverzací, lekcí, rozhovorů, hudby nebo jednání. Ať už potřebujete nahrát cokoli, máme pro vás digitální záznamník hlasu, který splní vaše očekávání.

 

Prohlédněte si řadu výrobků Philips Voice Tracer

transcription-sets

Přepis

 

Sady Philips pro přepis jsou speciálně navrženy ke snadnému a intuitivnímu přepisu. Díky tomu mohou uživatelé převádět řeč na text ještě rychleji než dříve. Soubory pořízené záznamovými zařízeními, jak je diktafon nebo aplikace pro diktování, můžete v mžiku převést na text.

 

Prohlédněte si naše sady pro přepis

speechlive

Řešení pracovních procesů

 

Řešení Philips pro správu pracovních procesů diktování, jako je např. Philips SpeechExec nebo softwarové cloudové řešení Philips SpeechLive, umožňují uživatelům zefektivnit pracovní procesy. Spravujte své pracovní procesy centrálně a snadno propojte autory se zapisovateli. Ať už používáte hlasový záznamník nebo aplikaci pro diktování, řešení pracovních procesů Philips vám ušetří čas i peníze.

 

Prohlédněte si řešení pracovních procesů

start-trial-image

   

Získejte bezplatnou zkušební verzi

 

Vyzkoušejte si 30denní zkušební verzi bez závazků a přesvědčte se sami, proč tolik profesionálů volí nejlepší řešení pro profesionální diktování.

 

Vyzkoušet zkušební verzi

Názory našich zákazníků

 

     

 

 

Tady prosté poděkování zkrátka nestačí. Vaše odborné znalosti a schopnosti okamžitě a přesně zhodnotit a naplnit mé potřeby jsou jednoduše bezkonkurenční.“

 

Karen Vasquez
Executive & Personal Assistant

Congress Point Financial, Florida

 

Podívejte se na naše případové studie