Profil společnosti

Profil společnosti

Profil společnosti

 

Společnost Royal Philips z Nizozemska je diverzifikovaná technologická společnost, jejímž cílem je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné inovace v oblastech zdravotní péče, spotřebitelského životního stylu a osvětlení. Tato společnost je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče, energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikací a rovněž v oblasti pánského holení a stříhání a zubní péče.

Ultrasound

Vytváření inovací, které jsou pro lidi důležité

 

Od uvedení první žárovky Philips před více než 120 lety je pro společnost Philips stále základem inovace a přístup se zaměřením na člověka.

 

Klademe si za cíl dodávat nové technologie v oblasti zdravotní péče a osvětlení a rovněž inovační spotřebitelské výrobky vhodné pro konkrétní použití, které našim zákazníkům, spotřebitelům i akcionářům na celém světě umožní zažít skutečnou změnu. Věříme, že nejlepší cesta k tomuto cíli vede přes důkladné porozumění potřebám a přáním lidí.

 

Když spojíme oba tyto prvky – člověka a inovaci – vytvoříme příští generaci technologií a věcí, které lidé skutečně chtějí a potřebují. Jsou to smysluplné inovace, které lidem pomáhají ke zdraví, dobrému životu a radosti. Tím se lišíme od jiných a díky tomu jsme Philips.

Bridge

Historie značky Philips

 

Postupem let se modrý nápis Philips a emblém společnosti staly zásadní a celosvětově známou součástí naší značky.

Philips cover
Philips ve 3. čtvrtletí roku 2013
Prodej
5,6 mld
Úprava EBITA
562 mil
Čistý příjem
281 mil