mr comfort banner

DreamMapper
Převezměte kontrolu nad svým spánkem

mr comfort banner

Získejte každodenní přehled
o pokrocích ve Vaší léčbě 

 

 

Aplikace DreamMapper Vás bude informovat o kvalitě nočního spánku a o Vašich pokrocích. V případě, že nedosáhnete žádného pokroku, aplikace DreamMapper Vám nabídne užitečné rady a tipy pro další pokračování a zlepšování léčby spánkové apnoe vyhovující individuálním potřebám.

tele ultrasound banner

Nastavte si vlastní cíle, které můžete sledovat

 

 

Pro zachování motivace během léčby můžete použít předem nastavené cíle, nebo si můžete vytvořit vlastní cíle. Aplikace DreamMapper bude automaticky monitorovat Váš pokrok a dosažení cílů.

tele ultrasound banner

Trénink, rady a připomenutí

 

 

Aplikace DreamMapper nabízí videa, pokyny a další tipy na správné použití a údržbu masek a terapeutických zařízení Philips Respironics, která jsou s ní kompatibilní. Aplikace DreamMapper umožňuje také nastavení vlastních připomínek, jako například čištění masky, hadice, výměnu filtrů, ale i připomínku návštěvy lékaře.

 

S aplikací DreamMapper tak na čištění terapeutického zařízení nebo příslušenství, případně na návštěvu u lékaře, už nikdy nezapomenete.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Vstupujete na českou webovou stránku Philips Healthcare
Please select the checkbox

Webová stránka je určena pouze osobám, které jsou odborníky (tj. osobám oprávněným zdravotnické prostředky předepisovat nebo vydávat), nebo zaměstnancům poskytovatele zdravotních služeb.

Jste osobou, která splňuje výše uvedená kritéria? Potvrzujete, že jste seznámeni s rizikem, že pokud budete pokračovat na tyto stránky, aniž jste osobou, která splňuje výše uvedená kritéria, hrozí, že informace tam obsažené budete nevhodně interpretovat a dojdete k mylným závěrům?