1
Káva

Vyberte si z kávovarů Philips nebo Saeco

Tajemství kávy


Rozhodli jsme se poodkrýt vám veškerá fascinující tajemství kávy a všeho kolem ní.  Ať už si rádi vychutnáte černou kávu s výrazným aroma, nebo cappuccino s lehoučkou mléčnou pěnou, je úžasné sledovat tu dlouhou cestu od sklizně kávových zrn až po přípravu lahodného nápoje v kávovaru u vás doma.

Proces přípravy kávy a sběr zrn


Jaké typy kávovníků známe a co se stane s jeho kávovými zrny, které mají ukryté uvnitř jedlých plodů? Jak vypadá celá cesta kávových zrn Arabica nebo Robusta od sklizně až do vašeho šálku?
Káva

Úvod do terminologie kávy


Poodhalte význam slov, které se váží ke kávě a k její přípravě, a zjistěte si o ní skutečně zajímavé informace, o kterých jste možná vůbec nevěděli. Pokud jste milovník kávy, je znalost jisté “Terminologie kávy” nutností a určitě se budou hodit i nová témata spojené s kávou, která se nejlépe probírají právě nad lahodným šálkem černého nápoje. 
Terminologie kávy

Jak na přípravu espressa


Je základem každé kávové speciality. Espresso je jistým synonymem pro kávu, pro šálek kávy chutově dokonale vyvážený a s jasnými pravidly pro jeho přípravu. Jak si můžete připravit pravé espresso i u vás doma? 
Italské espresso

Druhy káv


Zjistěte vše o různých oblíbených kávových nápojích. Jak má vypadat pravé ristretto a co tento pojem znamená v italštině? A který kávový nápoj vypadá jako malé cappuccino, ale složením je úplně jiný? Dáme vám odpovědi nejen na tyto otázky, ale také na další časté dotazy spojené s kávou. 
Káva
Káva
Káva
Káva
Káva
Káva

Jak vybrat kávovar


Na trhu existuje široká nabídka kávovarů - levné a maličké kapslové kávovary, praktické plnoautomatické kávovary i elegantní pákové přístroje, které známe z kaváren. Poradíme vám, který si vybrat, s ohledem na vaše preference i životní styl. 
Italské espresso

Jak vyčistit kávovar


Jednoduché čištění kávovarů Philips vás jistě potěší. Podívejte se na návody i podpůrná videa, jak správně vyčistit právě váš model kávovaru Philips.
Čištění kávovaru

Káva a vliv na zdraví


Mezi lidmi koluje mnoho zaručeně správných informací o škodlivosti kávy. Je to však pravda? Podporují studie všechna nařčení, které na kávu slyšíme, nebo je káva dokonce zdraví prospěšná? 
Kávové zrnko

Čerstvá káva


Vše čerstvé můžeme snadno označit za to nejlepší. Čerstvost je něco, co hledáme u potravin i nápojů, je to znak vynikající chuti a dobré kvality. Jak si tedy doma připravit dokonale čerstvou kávu? 
Čerstvá káva
O kávě - vše podstatné o kávovarech a kávě na jednom místě | Philips

Doporučené kávovary Philips a Saeco

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.