1
Káva

Seznamte se s našimi značkami kávovarů

Nebo si vyberte jeden z typů

Automatické espresovače Saeco

 

Automatické kávovary vám připraví každou kávu z čerstvě mletých kávových zrn jediným stisknutím tlačítka. Od espressa po café lungo, cappuccino nebo latte macchiato s čerstvě napěněným mlékem z integrovaného napěňovače mléka. Kávu si můžete přizpůsobit v každém kroku přípravy. 

Automatické espresovače Philips

 

Kávovary s technologií zrno–šálek připraví jedním dotykem espresso nebo filtrovanou kávu, zatímco integrovaný napěňovač mléka je perfektní na přípravu cappuccina nebo latte macchiato – ve dne i v noci.

Manuální espresovače Saeco

 

Manuální kávovary využívají mletou kávu nebo kávové kapsle s předem připravenými porcemi, vloží se do nich páka na kávu a připraví se espresso – přesně jak to dělají profesionální baristé! Nebo můžete pomocí klasického napěňovače mléka (pannarello) připravit cappuccino či latte macchiato.

Kávovary Philips na filtrovanou kávu

 

Připravte si filtrovanou kávu tradičním způsobem tak, že naplníte papírový filtr mletou kávou a uvaříte celý džbánek voňavé kávy, o který se bez starostí podělíte s přáteli nebo rodinou.

Filtr AquaClean

 

Garance 5000 šálků bez odstraňování vodního kamene. S patentovaným vodním filtrem AquaClean od Saeco nemusíte 2 roky (5000 šálků) odstraňovat z espresovače vodní kámen. Díky čisté vodě si můžete užívat skvělou kávu i při výměně filtru jen jednou za 3 měsíce.

 

Zjistěte více

Přidejte se k nám na Facebooku

 

Sledujte nás na Facebooku, staňte se součástí komunity milovníků kávy a získávejte novinky a zajímavosti týkající se kávy a naší značky.

 

Přidejte se k nám na Facebooku

Jak vám můžeme pomoci

    Zaregistrovat

    Přijdejte se k Philips a získejte výhody