Philips Sonicare For Kids

Sonický elektrický zubní kartáček

HX6321/04
  • Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění
  • 98 % dotazovaných říká, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe*
  • Senzační odměny za úspěšné čištění
  • Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život
Na skladě
Doručení během 1–2 pracovních dnů

  • dotázaných rodičů v porovnání s použitím samotného zubního kartáčku
  • ** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně
  • * než manuální kartáček
  • *** průzkum mezi americkými profesionály v zubním lékařství s dětmi ve věku 4-10 let
Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění

Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění

Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a formou hry mu pomáhá naučit se pečovat o zuby a dásně. Postavička Sparklyho motivuje děti k tomu, aby si zuby čistily déle a lépe. Každé čištění začíná jasnými obrazovými pokyny ke správným technikám čištění a sledování pokroků v aplikaci zaznamenává celkový výkon. Děti se učí a zároveň se baví a rodiče mohou sledovat, jak si děti vedou mezi kontrolami u zubaře.

98 % dotazovaných říká, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe*

98 % dotazovaných říká, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe*

Se zubním kartáčkem a aplikací Philips Sonicare For Kids se mohou děti naučit, jak si samy správně čistit zuby. Aplikace se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem dítěte prostřednictvím Bluetooth, ukazuje techniky správného čištění a umožňuje sledovat výkon. Děti vidí, jak dobře si zuby čistí, a za dobře odvedenou práci získávají zajímavé odměny. 98 % z dotazovaných rodičů, kteří tento vzdělávací a účinný systém využívají, říká, že je snazší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Je to zábavný způsob, jak dětem pomoci vybudovat zdravé návyky péče o zuby, které jim vydrží na celý život.

Senzační odměny za úspěšné čištění

Senzační odměny za úspěšné čištění

Náš zubní kartáček a aplikace Philips Sonicare For Kids vnáší do čištění zcela novou úroveň zábavy. Ústředním hrdinou aplikace je Sparkly, kterého si děti zamilují a který má čisté zuby opravdu rád. Děti se starají o Sparklyho a kouč čištění je současně motivuje, aby si zuby čistily déle a lépe. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly šťastnější a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu. Děti mohou odemykat příslušenství a Sparklyho si přizpůsobit nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče mají dokonce možnost doplnit do aplikace vlastní odměny.

Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život

Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život

Pokud chcete vytvořit návyk správného čištění zubů, elektrický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids s funkcí Bluetooth se spojí s aplikací a pomáhá dětem pomalu prodlužovat dobu čištění. Cílem je dosáhnout doby dvou minut, kterou doporučují zubaři. Při používání aplikace děti napodobují kouče čištění v aplikaci, který si důkladně čistí jednotlivé části úst. Kouč čištění bude dítě motivovat k prodloužení doby, kterou stráví čištěním každého kvadrantu. S tím, jak si dítě čistí zuby delší dobu, získává odměny od Sparklyho, který má rád zuby opravdu čisté. Učit se správně čistit zuby na celý život je zábava.

Sledujte dobu čištění, i když aplikaci nepoužíváte

Sledujte dobu čištění, i když aplikaci nepoužíváte

U zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids s funkcí Bluetooth sleduje funkce Quadpacer v aplikaci čištění zubů v reálném čase. Rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, když aplikaci nepoužíváte. Při dalším společném použití aplikace a kartáčku se údaje o těchto čištěních synchronizují s kalendářem aplikace. Odměny za úspěšné čistění si lze stále vybrat a vaše dítě snadno uvidí, jaké udělalo pokroky.

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

Zatímco se děti učí čistit zuby, naše sonická technologie se postará o všechno ostatní. Jedinečné dynamické působení elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare zajistí jemný a efektivní přístup hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Díky více než 500 stěrům za vteřinu pomáhá síla sonického čištění kompenzovat rozvoj techniky čištění, jak se děti dále zdokonalují. S touto technologií je zubní kartáček Philips Sonicare For Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky a návštěvy zubaře se tak obejdou bez větších problémů.

Vyměnitelné zábavné samolepky pro vlastní design kartáčku

Vyměnitelné zábavné samolepky pro vlastní design kartáčku

Veselé nálepky na tělo kartáčku umožní dětem vybrat si, jak bude jejich zubní kartáček vypadat. V každém balení sonického zubního kartáčku je osm výměnných motivů, se kterými mohou děti vzhled kartáčku měnit, jak často chtějí. V kombinaci s možností upravit vzhled postavičky v aplikaci pak děti se systémem Philips Sonicare For Kids propadnou účinné péči o zuby, která je vždy i zábavná.

2 dětské režimy pro šetrné a efektivní čištění

2 dětské režimy pro šetrné a efektivní čištění

Sonický zubní kartáček nabízí dva režimy výkonu s ohledem na děti a správné čištění v různém věku: nízký režim pro děti od 3 let a vyšší režim pro děti od 7 let.

Design s možností více uchopení pro rodiče i děti

Design s možností více uchopení pro rodiče i děti

Ergonomický design umožňuje dětem, aby si zuby čistily samy nebo spolu s rodiči. Každý zubní kartáček Philips Sonicare For Kids se chlubí chytře navrženým tělem, díky kterému si rodiče a děti mohou čistit zuby společně, když chtějí. Pevné uchopení zajistí, aby malé dětské ruce mohly s kartáčkem samy snadno pohybovat, zatímco prostorný design umožní rodičům v případě potřeby pomoci. Díky robustní stavbě rukojeti mohou děti kartáček jednoduše odkládat do svislé polohy nebo na vodorovně položený kartáček nanést zubní pastu.

Pogumovaná kartáčková hlavice pro ochranu mladého chrupu

Pogumovaná kartáčková hlavice pro ochranu mladého chrupu

Pogumovaná hlavice tohoto elektrického zubního kartáčku je určena pro ochranu rostoucích zubů

Upřednostňováno zubními lékaři, kteří je doporučují vlastním dětem

Upřednostňováno zubními lékaři, kteří je doporučují vlastním dětem

91 % rodičů působících v oboru zubního lékařství dává u svých vlastních dětí přednost použití kartáčku Philips Sonicare For Kids****

Režimy
Režimy čištění 2
Balení obsahuje
Rukojeť 1 Sonicare for Kids Connected
Kartáčkové hlavice 1 Philips Sonicare for Kids
Nabíječka 1
Kompatibilita
Kompatibilita se systémem Android Telefony Android
Tablety s funkcí Bluetooth 4.0
Kompatibilita se systémy iOS iPhone 4S nebo vyšší
iPad 3. generace nebo vyšší
s operačním systémem iOS7
Výkon čištění
Výkon O 75 % efektivnější*
Frekvence Až 62 000 stěrů za minutu
Časovač KidTimer a Quadpacer
Přínos pro zdraví Pro zdravé návyky hygieny zubů a dásní
Snadné použití
Indikátor baterie Kontrolka zobrazuje stav baterie
Systém kartáčkových hlavic Zacvakávací hlavice kartáčku
Výdrž baterie Až 3 týdny**
Rukojeť Pogumované tělo kartáčku usnadňuje manipulaci
Tenký ergonomický design
Displej Osvětlený displej
Technické údaje
Baterie Nabíjecí
Provozní doba (od plného nabití do vybití) Až 2 týdny
Typ baterie Lithium-iontová
Design a provedení
Barva Aqua
Servis
Záruka 2letá omezená záruka
Spotřeba
Napětí 110–220 V
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.