Péče o matku a dítě
Péče o matku a dítě
Philips AVENT - Feeding your baby on the go

Jak krmit dítě na cestách

 Pokud jste nervózní z toho, že byste měla kojit na veřejnosti, nebo vás zajímá, jaké vybavení potřebujete ke krmení z láhve, máme pro vás několik rad, aby bylo vaše miminko spokojené i na cestách: 

Philips AVENT - Feeding your baby on the go

Kojení? Díky těmto pomůckám se nemusíte kojení na veřejnosti nijak obávat:

• Podprsenka na kojení

Kvalitní podprsenka na kojení prsa podepře i skryje: odkrýt můžete vždy jednu bradavku. 

• Při kojení se zakryjte

Pokud máte dost odvahy kojit na veřejnosti, může vám velmi pomoci, když se zakryjete. Zkuste si kolem krku a ramen přehodit lehký šátek, šálu nebo pokrývku na kojení – měla byste se cítit lépe zahalená.

• Topy na kojení

Topy na kojení mají partie látky, které se dají diskrétně stáhnout a dítě se pak může snadno přisát. Nebo jednoduše noste dvě strečová tílka a když chcete kojit, jedno vytáhněte nahoru a druhé stáhněte dolů, abyste zůstala zakrytá.

Krmíte z láhve? Budou se vám hodit následující pomůcky:

• Předem odměřené umělé mléko v prášku a čisté lahvičky

Čistou lahvičku naplňte odpovídajícím množstvím vody – stačí promíchat a podávat. (Připravené náhradní mléko v prášku vydrží v láhvi při pokojové teplotě jen asi hodinu.) Nebo si s sebou můžete vzít plechovky umělého mléka připraveného ke konzumaci a čisté lahvičky.

• Termotaška nebo chladící taška

Pokud plánujete být mimo domov celý den, vložte do tašky balíčky s ledem. Lahvičky s mateřským mlékem vydrží při pokojové teplotě až šest hodin, ale při stálém chlazení i celý den. 

Informace uvedené v těchto článcích mají pouze všeobecný charakter a nemohou nahrazovat odborné rady lékaře. Pokud máte vy, vaše rodina nebo vaše dítě vážné nebo dlouhodobé příznaky či obtíže nebo potřebujete radu lékaře, vyhledejte prosím odbornou lékařskou pomoc. Společnost Philips Avent neodpovídá za žádné škody, které mohou vzniknout v souvislosti s informacemi zde uvedenými.

Příbuzné výrobky

Související rady