Logo Saeco

  Espresovače Saeco

  Automatické espresovače Saeco

   

  Automatické kávovary vám připraví každou kávu z čerstvě mletých kávových zrn jediným stisknutím tlačítka. Od espressa po cappuccino, latte nebo macchiato s čerstvě napěněným mlékem z integrovaného napěňovače mléka. Kávu si můžete přizpůsobit v každém kroku přípravy.

   

  Zjistěte více

  Manuální espresovače Saeco


  Manuální espresovače
  využívají mletou kávu nebo kávové kapsle s předem připravenými porcemi, vloží se do nich páka na kávu a připraví se espresso – přesně jak to dělají profesionální baristé! Nebo můžete pomocí klasického napěňovače mléka (pannarello) připravit cappuccino či latte macchiato.

   

  Zjistěte více

  Jedině Saeco

  první světový plně automatický

  Vynálezce prvního superautomatického espresovače na světě

   

  Společnost Saeco vynalezla v roce 1985 první superautomatický espresovač na světě, díky kterému si můžete doma v kuchyni vychutnat autentickou italskou kávu. První z mnoha technologických mezníků společnosti Saeco ve 30 letech inovací.

  110 patentů

  110 patentů

   

  Společnost Saeco vždy usilovala o kvalitní řemeslné zpracování a design stylových přístrojů, které odráží skutečné postupy a techniky využívané profesionálními baristy. Příprava dokonalého espressa je spojením vědy a umění, které si každý zkušený italský barista osvojí instinktivně. Díky 30 letům inovací společnosti Saeco, jejichž výsledkem je 110 registrovaných patentů, máte možnost zopakovat stejné postupy doma, jednoduše a bez námahy – jediným stiskem tlačítka.

   

  Zobrazit nejnovější inovace

  Historie značky Saeco

  Znáte i kávovary značky Philips

  Klikněte na logo značky a zjistěte více