1
Výrobky

Logo Saeco
  Zaregistrovat

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  Espresovače Saeco

  Automatické espresovače Saeco

   

  Automatické kávovary vám připraví každou kávu z čerstvě mletých kávových zrn jediným stisknutím tlačítka. Od espressa po cappuccino, latte nebo macchiato s čerstvě napěněným mlékem z integrovaného napěňovače mléka. Kávu si můžete přizpůsobit v každém kroku přípravy.

   

  Zjistěte více

  Jedině Saeco

  první světový plně automatický

  Vynálezce prvního superautomatického espresovače na světě

   

  Společnost Saeco vynalezla v roce 1985 první superautomatický espresovač na světě, díky kterému si můžete doma v kuchyni vychutnat autentickou italskou kávu. První z mnoha technologických mezníků společnosti Saeco ve 30 letech inovací.

  110 patentů

  110 patentů

   

  Společnost Saeco vždy usilovala o kvalitní řemeslné zpracování a design stylových přístrojů, které odráží skutečné postupy a techniky využívané profesionálními baristy. Příprava dokonalého espressa je spojením vědy a umění, které si každý zkušený italský barista osvojí instinktivně. Díky 30 letům inovací společnosti Saeco, jejichž výsledkem je 110 registrovaných patentů, máte možnost zopakovat stejné postupy doma, jednoduše a bez námahy – jediným stiskem tlačítka.

   

  Zobrazit nejnovější inovace

  Historie značky Saeco

  Získejte 15% slevu

   

  Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).

  Znáte i kávovary značky Philips

  Klikněte na logo značky a zjistěte více

  Black Friday -  Přednostní přístup  

  Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  * Toto pole je povinné
  *

  *

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  * Toto pole je povinné
  *

  *
  Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.