1
Články

Proč je naučit dítě pít z dětského hrnečku jednodušší, než si myslíte

Když chcete dítě naučit pít z dětského hrnečku a představujete si malou potopu, zamyslete se znovu. Seznámíme vás s několika věcmi, kterých se rodiče při zavádění dětského hrnečku bojí, a s našimi pojistkami, které nám pomohou zajistit hladký průběh učení.

Nejspíš si vyčítáte, že jste nekoupili gauč v tmavší barvě, na které by skvrny od vylitých tekutin nebyly tolik vidět.

 

Jakou nápravu nabízíme: Ano, dítě může tu a tam něco rozlít, ale s našimi dětskými hrnečky si nemusíte dělat starosti. Každý hrneček má ventil proti rozlití, který váš gauč ochrání, i kdyby bylo vaše dítě při pití opravdový nešika.

 

Možná si také říkáte, jak je možné dostat se od kojenecké láhve až k hrnečku.

 

Jakou nápravu nabízíme: Učit se nové dovednosti může být zpočátku opravdu náročné, proto jsme pro vaše děťátko celý proces rozdělili do čtyř jednoduchých kroků. Nejprve dítě naučte pít s držátky z láhve v sadě na učení pití z dětského hrnečku. Postupně pokračujte učením „dospěláckého“ pití hubičkou, brčkem a nakonec z hrnečku bez hubičky.

 

Trošku by vás mohlo trápit, že se hrnečky budou ztrácet stejně rychle jako dětské ponožky.

 

Jakou nápravu nabízíme: Pokud má něco v rukou vaše děťátko, kde co se tak nějak zapomene, ztratí nebo zahodí. My o tom víme a proto jsme u dětských hrníčků navrhli zvlněné okraje a držátka, aby se děťátku na cestách snadno nosily.

A možná si také říkáte, pane jo, děti potřebují opravdu hodně věcí.


Jakou nápravu nabízíme: Nový přírůstek do rodiny vám může, ehm, obohatit život. Jak byste tedy mohli žít jednodušší život a postarat se, aby vaše děťátko mělo vše potřebné? Dětské hrnečky Philips Avent jsou navrženy tak, aby se daly vzájemně nahrazovat. Horní díl tedy můžete použít na více láhví a hrnečků – a vždycky víčko rychle najít.

Takže, jste připraveni pomoci svému děťátku naučit se pít jako dospělák? Zvládnete to jako nic.

 

Prosím berte na vědomí, že informace poskytnuté v těchto článcích jsou všeobecné rady a neměly by být zaměňovány s radami lékaře. Pokud vy, vaše miminko nebo někdo z vaší rodiny trpíte závažnými nebo dlouhotrvajícími symptomy, nebo potřebujete konkrétní radu od odborníka, tak se prosím obraťte na odbornou lékařskou péči. Philips AVENT není zodpovědný za žádné škody způsobené nakládáním s informacemi poskytnutými na těchto webových stránkách.

Doporučené hrnečky Philips Avent