1
LatteGo kávovary

Kávovar s nejrychlejším čištěním systému na mléko*

Plně automatický kávovar Philips řady 5000 LatteGo  

EP5335/10
Philips 5000 LatteGo
LatteGo
Sametově hebká mléčná pěna díky mléčnému řešení s nejrychlejším čištěním na trhu* LatteGo.
Lahodné kávové speciality
6 různých kávových specialit stisknutím jenoho tlačítka. 
Filtr AquaClean
5 000 šálků bez odstraňování vodního kamene** díky filtru AquaClean.
Keramický mlýnek
Extrémně odolný keramický mlýnek zachovává plné aroma, nepřehřívá se a zachová chuť kávových zrn.
60 dní záruka vrácení peněz

* Založeno na testování zákazníků v Německu v porovnání s vedoucími plně automatickými kávovary na jeden dotyk (káva + mléko) na trhu (2017)

** Založeno na 8 výměnách filtru, jak byly vyžádány přístrojem. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.

 

Philips 5000 LatteGo

Philips LatteGo automatické kávovary


Mléčné řešení s nejrychlejším čištěním na trhu* LatteGo naleznete v 3 řadách automatických kávovarů Philips. 
Philips 5000

Philips LatteGo řady 5000

Philips 3200

Philips LatteGo řady 3200

Philips 2200

Philips LatteGo řady 2200

Recenze a zkušenosti s kávovary Philips LatteGo 5000

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.

Sleva 15 % na automatický kávovar Philips 5000 LatteGo

Zjistěte více o kávovarech Philips LatteGo

Paní pije kávu
Přehrát video

6 lahodných kávových specialit, jednoduše  

Porovnat Philips LatteGo s ostatními modely

Řada 5000

LatteGo

Řada 5000

EP5335/10
Řada 3200

LatteGo

Řada 3200

EP3246/70
Řada 2200

LatteGo

Řada 2200

EP2231/40

Uživ. recenze

Celkové hodnocení 4.7 / 5
Celkové hodnocení 5 / 5
Celkové hodnocení 4.8 / 5

Počet nápojů

 • 6
 • 5
 • 3

Možnosti napěňování mléka

 • LatteGo
 • LatteGo
 • LatteGo

Cappuccino na jeden dotyk

 • Ano
 • Ano
 • Ano

Systém na mléko vhodný k mytí v myčce

 • Ano
 • Ano
 • Ano

Vodní filtr

 • AquaClean
 • AquaClean
 • AquaClean

Keramické mlýnky

 • Ano
 • Ano
 • Ano

Typ ovládacího panelu

 • Tlačítkový
 • Dotykový
 • Dotykový

5 důvodů, proč si pořídit automatický kávovar Philips LatteGo

1. I údržba pro vás bude hračkou

 

Každý z nás řeší, co vše je potřeba dělat, aby nám kávovar sloužil co nejdéle. O všechny plnoautomatické kávovary je potřeba více či méně pečovat a Philips se jako vždy snaží přijít s chytrými řešeními, které pro vás tuhle část maximálně zjednodušují. Jak?

 

 • Kávovar se po každé přípravě kávy automaticky propláchne.
 • Patentovaný vodní filtr AquaClean se postará o perfektní kvalitu vody, takže přístroj nemusíte odvápňovat při pravidelné obměně filtrů až do 5 000 šálků*.
 • Celou spařovací jednotku sami v pohodlí domova snadno vyjmete a jednoduše opláchnete vodou. Nemusíte shánět žádný servis nebo přístroj nikam vozit.
 • Celé mléčné řešení LatteGo má pouze 2 díly. Nenajdete v něm žádné trubičky ani jiné skryté části kvůli kterým může být čištění okruhu mléka leckdy pořádný oříšek. LatteGo po použití jednoduše rozložíte a propláchnete pod tekoucí vodou. Nezabere vám to více než 15 sekund. Vše rychle, snadno a se zajištěním maximální hygieny.

 

    

Číst víceČíst méně

2. Vždy máte na výběr

 

S Philips 5000 LatteGo si můžete pokaždé vybrat právě tu kávu, na kterou máte chuť. Na výběr jich máte celkem 6. Od klasického espressa přes bohaté cappuccino, obří americano nebo třeba právě vaše oblíbené latte macchiato. Všechny tyto nápoje včetně těch mléčných připravíte pouhým jedním stisknutím tlačítka. Krom kávových nápojů si můžete připravit i horkou vodu a čistou mléčnou pěnu pro své oblíbené kakao. Kávovar si také hravě poradí s mletou kávou.

Číst víceČíst méně

3. Vždy se přizpůsobí vaší chuti

 

Philips 5000 LatteGo vám umožní doladit si každý šálek podle své chuti. V rámci nastavení můžete ubírat či přidávat objem nápoje, jeho sílu nebo teplotu, a až najdete optimální kombinaci, můžete si ji uložit do paměti a příště už jít najisto.

Číst víceČíst méně

4. Vždy sametově hebká mléčná pěna

 

Jestliže si potrpíte na dobrou mléčnou pěnu, je kávovar určen právě vám. Jeho unikátní mléčný systém LatteGo míchá mléko, páru a vzduch v optimálním poměru a vzniklou krémovou pěnu o správné teplotě nalije do šálku tak opatrně, že ji nebudete muset stírat ani z linky, ani ze sebe. Navíc systém LatteGo se naprosto jednoduše čistí: jsou to jen dva díly bez trubiček. Nádobku tak stačí propláchnout pod tekoucí vodou.

Číst víceČíst méně

5. Vždy čerstvá káva přímo z kávových zrn

 

Do každého šálku vám kávovar sám namele čerstvou kávu přímo z kávových zrn. Respektive ji namelou extrémně odolné a přesné keramické mlýnky. Keramika se na rozdíl od jiných materiálů při mletí kávy nepřehřívá a postará se tak o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť kávových zrn. Díky aroma těsnění na zásobníku kávy si navíc zrna i během uskladnění v něm uchovávají déle svou čerstvost.

Číst víceČíst méně

Nejčastější Dotazy

Mohu si v kávovaru připravit i kávu z mleté kávy?
Ano, samozřejmě. Kávovar LatteGo je vybaven i zásobníkem na mletou kávu. Stačí otevřít víko zásobníku na mletou kávu a vsypat jednu plnou odměrku mleté kávy (odměrka je součástí balení). Přes multifunkční tlačítko AROMA STRENGTH vyberte z nabídky volbu přípravy mleté kávy a následně už jen zvolíte přes tlačítka nápojů, jaký kávový nápoj si chcete pomoci mleté kávy připravit.
Zvládne kávovar připravit 2 šálky kávy najednou?
Ano, samozřejmě. Chcete-li připravit 2 šálky kávy, stisknete tlačítko volby požadovaného nápoje dvakrát. To je vše. Stroj automaticky provede 2 cykly mletí v pořadí pro vybraný nápoj. Philips 5000 LatteGo vám tak dokáže připravit 2 šálky jakéhokoliv vybraného čistě kávového nápoje (netýká se mléčných kávových nápojů a nápojů připravovaných z mleté kávy).
Jak přístroj uvést správně do provozu?
Aby pro vás instalace přístroje byla co nejjednodušší, připravili jsme pro vás video manuál, který vás první instalací provede.
Instalace a použití LatteGo
Přehrát video manuál
Jaké příslušenství je potřeba ke kávovaru dokoupit?
Každý z nás řeší, co vše je potřeba dělat, aby nám kávovar sloužil co nejdéle. O všechny plnoautomatické kávovary je potřeba více či méně pečovat a Philips se jako vždy snaží přijít s chytrými řešeními, které pro vás tuhle část maximálně zjednodušují. I tak je ale potřeba o kávovar pečovat. Pro ideální údržbu kávovaru vám doporučujeme zakoupit si kávovarovou sadu Philips pro pravidelnou údržbu.
Jak postupovat, pokud potřebuji kávovar servisovat?
Je pro nás důležité, abyste s našimi službami byli spokojeni i po zakoupení produktu. Doporučujeme si vámi zakoupený produkt zaregistrovat na našich stránkách podpory. Pro takto registrovaný výrobek můžete využívat extra výhody, např. toho, že v případě servisní záruční opravy si kávovar u vás doma vyzvedne kurýrní služba a po provedení opravy vám jej zas doveze zpět domů.
V čem jsou keramické mlýnky lepší oproti mlýnkům z jiných materiálů?
Keramika je velmi odolný materiál, který se pro své vynikající vlastnosti používá například i v automobilovém či leteckém průmyslu. Keramika se na rozdíl od kovových materiálů při mletí kávy nepřehřívá a postará se tak o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť vašich kávových zrn. Díky své vysoké odolnosti vám keramický mlýnek připraví minimálně 20 000 šálků čerstvé, aromatické kávy v plné kvalitě.
V čem je plnoautomatický kávovar lepší oproti kapslovému kávovaru?
Každému z nás vyhovuje jiná káva a tak je při koupi kávovaru potřeba vzít v potaz, jakou kávu si vlastně pomocí kávovaru chceme doma dopřát. Pomocí plnoautomatického kávovaru si na rozdíl od kapslového kávovaru připravíte doma vždy čerstvě namletou kávu přímo z kávových zrn a máte plnou svobodu v tom, jaká zrna si k přípravě zvolíte. Na trhu je jich velmi široká škála. Kvalita kávy připravené z kapsle bude vždy odpovídat tomu, že je připravována z kapsle (obsah kapsle se liší dle výrobce a druh kapsle také). U kapslového kávovaru nemáte ani možnost přizpůsobit si výslednou chuť své kávy. U dobrého plnoautomatického kávovaru včetně LatteGo máte možnosti nastavení hrubosti mletí kávy, intenzity kávy či obemu nápoje a můžete si tedy nápoj upravit tak, aby vyhovoval nejen přímo vám, ale i vašim návštěvám. A pokud si rádi dopřáváte mléčné kávy typu cappuccino, tak je volba naprosto jednoduchá. Philips LatteGo vám vaše nadýchané krémové cappuccino připraví z čerstvého mléka jedním stiskem tlačítka.
Má kávovar funkci nahřívání šálků?
Plnoautomatický kávovar Philips 5000 LatteGo je určen pro domácí použití a nemá funkci aktivního nahřívání šálků. Obecně je tato funkce běžnější spíše u profesionálním přístrojů, kde jsou kávovary v provozu celý den a funkce tak má větší opodstatnění.
Lze na mlýnku nastavit hrubost mletí kávy?
Ano, u kávovarů Philips máte vždy možnost nastavit hrubost mletí kávy. U kávovarů Philips 5000 LatteGo máte na výběr z 5 různých nastavení mletí. Čím je nastavení nižší, tím je káva silnější. Jak postupovat při nastavování se můžete dozvědět např. z našeho video manuálu.
Instalace a použití LatteGo
Přehrát video manuál
Jaké druhy nápojů si s kávovarem LatteGo mohu připravit?
S plnoautomatickým kávovarem Philips 5000 LatteGO si připravíte následující nápoje: espresso, horká voda, cappuccino, káva, mléčná pěna, latte macchiato, café' au Lait, americano. Připravíte si také kávové nápoje z mleté kávy a máte možnost využít i možnosti přípravy dvojitého šálku u kávových nápojů: espresso, káva a americano.
LatteGo

Získejte vlastní kávovar Philips 5000 LatteGo od svého oblíbeného prodejce

LatteGo
60 dní záruka vrácení peněz

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.