1
Philips Series 5000 LatteGo

  6 lahodných kávových specialit, jednoduše

  tab1

  Philips 5000

  Automatický kávovar se systémem LatteGo

  Nový plně automatický kávovar Philips 5000 LatteGo 

  Nový plnoautomatický espresso kávovar Philips 5000 LatteGo

  check-symbol

  Snadná příprava 6 lahodných typů káv z čerstvých kávových zrn

   

  check-symbol

  Sametově hebká mléčná pěna díky novince LatteGo, mléčnému řešení s nejrychlejším čištěním* na trhu

   

  check-symbol

  20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům

   

  check-symbol

  Až 5 000 šálků** bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean

   

  check-symbol

  Snadná údržba díky plně odnímatelné spařovací jednotce

   

  * Založeno na testování zákazníků v Německu v porovnání s vedoucími plně automatickými kávovary na jeden dotyk (káva + mléko) na trhu (2017)

  **Založeno na 8 výměnách filtru, jak byly vyžádány přístrojem. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění. 

  Prohlédněte si další kávovary z řady Philips 5000

  Philips 5000 s integrovanou karafou na mléko

  • 5 různých kávových nápojů
  • Vestavěná karafa na mléko
  • Filtr AquaClean pro delší životnost kávovaru

  Philips 5000 s klasickým napěňovačem mléka pannarello

  • 3 různé kávové nápoje
  • Klasícký napěňovač mléka panarello
  • Filtr AquaClean pro delší životnost kávovaru

  Akce: 60 dní testování se zárukou vrácení peněz na vybrané kávovary Philips

  Recenze a zkušenosti s kávovary Philips LatteGo

  Zjistěte více o kávovarech Philips LatteGo

  Hlavní výhody
  Video o životním stylu
  Podívejte se na video
  1-2-3, LatteGo!
  Video s podrobnostmi o výrobku
  Podívejte se na video
  Podívejte se na videa a zjistěte více

  Hlavní výhody

  Paní pije kávu
  Přehrát video

  1-2-3, LatteGo!

  1, 2, 3 LatteGo!
  Přehrát video

  6 lahodných kávových specialit, jednoduše  

  Nechte se inspirovat

  Cappuccino

   

  Ingredience:

  Kávová zrna

  Voda

  Mléko

  Kakaový prášek

   


  Kroky:

  1. Naplňte nádržku na vodu

  2. Přidejte kávová zrna

  3. Naplňte karafu mlékem

  4. Stiskněte tlačítko cappuccino

  5. Podle potřeby ozdobte kakaovým práškem

  Dobrou chuť!

  Ledové Americano

   

  Ingredience:

  Kávová zrna

  Voda

  Kostky ledu

     Kroky:

  1. Naplňte nádržku na vodu

  2. Přidejte kávová zrna

  3. Vložte do šálku/sklenice kostky ledu

  4. Stiskněte tlačítko Americano

   

  Dobrou chuť!

  Nechte se inspirovat

  Cappuccino

  Cappuccino

  Ingredience:

  Kávová zrna

  Voda

  Mléko

  Kakaový prášek

  Kroky:

  1. Naplňte nádržku na vodu vodou

  2. Přidejte kávová zrna

  3. Naplňte karafu mlékem

  4. Stiskněte tlačítko cappuccino

  5. Podle potřeby ozdobte kakaovým práškem

  Užijte si!

  Latte macchiato

  Ledové Americano

  Ingredience:

  Kávová zrna

  Voda

  Mléko

  Kakaový prášek

   

  Kroky:

  1. Naplňte nádržku na vodu vodou

  2. Přidejte kávová zrna

  3. Naplňte karafu mlékem

  4. Stiskněte tlačítko Latte macchiato

  5. Podle potřeby přidejte kakaový prášek
  Užijte si!

  5 důvodů, proč si pořídit automatický kávovar Philips LatteGo

  1. Vždy čerstvá káva přímo z kávových zrn

   

  Do každého šálku vám kávovar sám namele čerstvou kávu přímo z kávových zrn. Respektive ji namelou extrémně odolné a přesné keramické mlýnky. Keramika se na rozdíl od jiných materiálů při mletí kávy nepřehřívá a postará se tak o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť kávových zrn. Díky aroma těsnění na zásobníku kávy si navíc zrna i během uskladnění v něm uchovávají déle svou čerstvost.

  Číst víceČíst méně

  2. Vždy máte na výběr

   

  S Philips 5000 LatteGo si můžete pokaždé vybrat právě tu kávu, na kterou máte chuť. Na výběr jich máte celkem 6. Od klasického espressa přes bohaté cappuccino, obří americano nebo třeba právě vaše oblíbené latte macchiato. Všechny tyto nápoje včetně těch mléčných připravíte pouhým jedním stisknutím tlačítka. Krom kávových nápojů si můžete připravit i horkou vodu a čistou mléčnou pěnu pro své oblíbené kakao. Kávovar si také hravě poradí s mletou kávou.

  Číst víceČíst méně

  3. Vždy se přizpůsobí vaší chuti

   

  Philips 5000 LatteGo vám umožní doladit si každý šálek podle své chuti. V rámci nastavení můžete ubírat či přidávat objem nápoje, jeho sílu nebo teplotu, a až najdete optimální kombinaci, můžete si ji uložit do paměti a příště už jít najisto.

  Číst víceČíst méně

  4. Vždy sametově hebká mléčná pěna

   

  Jestliže si potrpíte na dobrou mléčnou pěnu, je kávovar určen právě vám. Jeho unikátní mléčný systém LatteGo míchá mléko, páru a vzduch v optimálním poměru a vzniklou krémovou pěnu o správné teplotě nalije do šálku tak opatrně, že ji nebudete muset stírat ani z linky, ani ze sebe. Navíc systém LatteGo se naprosto jednoduše čistí: jsou to jen dva díly bez trubiček. Nádobku tak stačí propláchnout pod tekoucí vodou.

  Číst víceČíst méně

  5. I údržba pro vás bude hračkou

   

  Každý z nás řeší, co vše je potřeba dělat, aby nám kávovar sloužil co nejdéle. O všechny plnoautomatické kávovary je potřeba více či méně pečovat a Philips se jako vždy snaží přijít s chytrými řešeními, které pro vás tuhle část maximálně zjednodušují. Jak?

   

  • Kávovar se po každé přípravě kávy automaticky propláchne.
  • Patentovaný vodní filtr AquaClean se postará o perfektní kvalitu vody, takže přístroj nemusíte odvápňovat při pravidelné obměně filtrů až do 5 000 šálků*.
  • Celou spařovací jednotku sami v pohodlí domova snadno vyjmete a jednoduše opláchnete vodou. Nemusíte shánět žádný servis nebo přístroj nikam vozit.
  • Celé mléčné řešení LatteGo má pouze 2 díly. Nenajdete v něm žádné trubičky ani jiné skryté části kvůli kterým může být čištění okruhu mléka leckdy pořádný oříšek. LatteGo po použití jednoduše rozložíte a propláchnete pod tekoucí vodou. Nezabere vám to více než 15 sekund. Vše rychle, snadno a se zajištěním maximální hygieny.

   

      

  Číst víceČíst méně

  Nejčastější Dotazy

  Mohu si v kávovaru připravit i kávu z mleté kávy?
  Ano, samozřejmě. Kávovar LatteGo je vybaven i zásobníkem na mletou kávu. Stačí otevřít víko zásobníku na mletou kávu a vsypat jednu plnou odměrku mleté kávy (odměrka je součástí balení). Přes multifunkční tlačítko AROMA STRENGTH vyberte z nabídky volbu přípravy mleté kávy a následně už jen zvolíte přes tlačítka nápojů, jaký kávový nápoj si chcete pomoci mleté kávy připravit.
  Zvládne kávovar připravit 2 šálky kávy najednou?
  Ano, samozřejmě. Chcete-li připravit 2 šálky kávy, stisknete tlačítko volby požadovaného nápoje dvakrát. To je vše. Stroj automaticky provede 2 cykly mletí v pořadí pro vybraný nápoj. Philips 5000 LatteGo vám tak dokáže připravit 2 šálky jakéhokoliv vybraného čistě kávového nápoje (netýká se mléčných kávových nápojů a nápojů připravovaných z mleté kávy).
  Jak přístroj uvést správně do provozu?
  Aby pro vás instalace přístroje byla co nejjednodušší, připravili jsme pro vás video manuál, který vás první instalací provede.
  Instalace a použití LatteGo
  Přehrát video manuál
  Jaké příslušenství je potřeba ke kávovaru dokoupit?
  Každý z nás řeší, co vše je potřeba dělat, aby nám kávovar sloužil co nejdéle. O všechny plnoautomatické kávovary je potřeba více či méně pečovat a Philips se jako vždy snaží přijít s chytrými řešeními, které pro vás tuhle část maximálně zjednodušují. I tak je ale potřeba o kávovar pečovat. Pro ideální údržbu kávovaru vám doporučujeme zakoupit si kávovarovou sadu Philips pro pravidelnou údržbu.
  Jak postupovat, pokud potřebuji kávovar servisovat?
  Je pro nás důležité, abyste s našimi službami byli spokojeni i po zakoupení produktu. Doporučujeme si vámi zakoupený produkt zaregistrovat na našich stránkách podpory. Pro takto registrovaný výrobek můžete využívat extra výhody, např. toho, že v případě servisní záruční opravy si kávovar u vás doma vyzvedne kurýrní služba a po provedení opravy vám jej zas doveze zpět domů.
  V čem jsou keramické mlýnky lepší oproti mlýnkům z jiných materiálů?
  Keramika je velmi odolný materiál, který se pro své vynikající vlastnosti používá například i v automobilovém či leteckém průmyslu. Keramika se na rozdíl od kovových materiálů při mletí kávy nepřehřívá a postará se tak o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť vašich kávových zrn. Díky své vysoké odolnosti vám keramický mlýnek připraví minimálně 20 000 šálků čerstvé, aromatické kávy v plné kvalitě.
  V čem je plnoautomatický kávovar lepší oproti kapslovému kávovaru?
  Každému z nás vyhovuje jiná káva a tak je při koupi kávovaru potřeba vzít v potaz, jakou kávu si vlastně pomocí kávovaru chceme doma dopřát. Pomocí plnoautomatického kávovaru si na rozdíl od kapslového kávovaru připravíte doma vždy čerstvě namletou kávu přímo z kávových zrn a máte plnou svobodu v tom, jaká zrna si k přípravě zvolíte. Na trhu je jich velmi široká škála. Kvalita kávy připravené z kapsle bude vždy odpovídat tomu, že je připravována z kapsle (obsah kapsle se liší dle výrobce a druh kapsle také). U kapslového kávovaru nemáte ani možnost přizpůsobit si výslednou chuť své kávy. U dobrého plnoautomatického kávovaru včetně LatteGo máte možnosti nastavení hrubosti mletí kávy, intenzity kávy či obemu nápoje a můžete si tedy nápoj upravit tak, aby vyhovoval nejen přímo vám, ale i vašim návštěvám. A pokud si rádi dopřáváte mléčné kávy typu cappuccino, tak je volba naprosto jednoduchá. Philips LatteGo vám vaše nadýchané krémové cappuccino připraví z čerstvého mléka jedním stiskem tlačítka.
  Má kávovar funkci nahřívání šálků?
  Plnoautomatický kávovar Philips 5000 LatteGo je určen pro domácí použití a nemá funkci aktivního nahřívání šálků. Obecně je tato funkce běžnější spíše u profesionálním přístrojů, kde jsou kávovary v provozu celý den a funkce tak má větší opodstatnění.
  Lze na mlýnku nastavit hrubost mletí kávy?
  Ano, u kávovarů Philips máte vždy možnost nastavit hrubost mletí kávy. U kávovarů Philips 5000 LatteGo máte na výběr z 5 různých nastavení mletí. Čím je nastavení nižší, tím je káva silnější. Jak postupovat při nastavování se můžete dozvědět např. z našeho video manuálu.
  Instalace a použití LatteGo
  Přehrát video manuál
  Jaké druhy nápojů si s kávovarem LatteGo mohu připravit?
  S plnoautomatickým kávovarem Philips 5000 LatteGO si připravíte následující nápoje: espresso, horká voda, cappuccino, káva, mléčná pěna, latte macchiato, café' au Lait, americano. Připravíte si také kávové nápoje z mleté kávy a máte možnost využít i možnosti přípravy dvojitého šálku u kávových nápojů: espresso, káva a americano.

  Porovnat Philips LatteGo s ostatními modely

  Řada 5000

  LatteGo

  Řada 5000

  EP5335/10
  Řada 5000

  LatteGo

  Řada 5000

  EP5334/10
  Řada 5000

  Vestavěná karafa na mléko

  Řada 5000

  EP5360/10
  Řada 5000

  Klasický napěňovač mléka

  Řada 5000

  EP5310/10

  Uživ. recenze

  Celkové hodnocení 4.5 / 5
  Celkové hodnocení 4.7 / 5
  Celkové hodnocení 4.6 / 5
  Celkové hodnocení 4.5 / 5

  Počet nápojů

  • 6
  • 6
  • 5
  • 3

  Možnosti napěňování mléka

  • LatteGo
  • LatteGo
  • Vestavěná karafa na mléko
  • Panarello, parní tryska

  Café au Lait jediným dotykem

  • Ano
  • Ano
  • Ne
  • Ne

  Systém na mléko vhodný k mytí v myčce

  • Ano
  • Ano
  • Ne
  • Ne

  Vodní filtr

  • AquaClean
  • AquaClean
  • AquaClean
  • AquaClean

  Barvy

  • Nerezová ocel
  • Antracit
  • Nerezová ocel
  • Černá
  LatteGo

  Získejte vlastní kávovar Philips 5000 LatteGo od svého oblíbeného prodejce

  LatteGo

  Příslušenství ke kávovarům Philips Series 5000

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  * Toto pole je povinné
  *

  *
  Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.