Saeco

Philips Saeco Xelsis

Automatický espresovač

  Philips Saeco Xelsis

  Automatický espresovač

  Více nápojů, více uživatelů

  Díky espresovači Xelsis si může vychutnat svou oblíbenou kávu opravdu každý člen rodiny. Díky jedinečné funkci pro více uživatelů lze vytvořit až 6 osobních uživatelských profilů a každému profilu lze přizpůsobit až 9 nápojů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Xelsis Automatický espresovač

Digital ID, Vestavěná nádoba a napěňovač na mléko, Zrcadlová nerezová ocel HD8946/09 Najít podobné výrobky

Více nápojů, více uživatelů

s plně automatickým dvojitým čištěním a karafou na mléko

 • Káva, která nechutná připáleně díky 100% keramickému mlýnku

  Káva, která nechutná připáleně díky 100% keramickému mlýnku

  Tento espresovač je vybaven 100% keramickým mlýnkem. Společnost Saeco používá keramické mlýnky, protože melou důkladně a nepřehřívají kávová zrna. Výsledkem je bezchybné espresso. Keramika rovněž zajišťuje výkon s dlouhou životností a naprosto tichý chod.

 • Pohrajte si s bohatostí kávy pomocí našich mlýnků s možností nastavení

  Pohrajte si s bohatostí kávy pomocí našich mlýnků s možností nastavení

  Různé kávové směsi vyžadují různou úroveň zrnitosti, která umožňuje rozvinutí plné chuti. Zrnitost namleté kávy tohoto espresovače lze upravit pomocí 8 nastavení, počínaje nejjemnějším mletím pro silné espresso a konče tím nejhrubším pro lehčí kávu.

 • Přizpůsobte si kávu pomocí 6 uživatelských profilů

  Přizpůsobte si kávu pomocí 6 uživatelských profilů

  Tento espresovač Saeco se dodává se 6 profily nabízejícími možnost přizpůsobení: zapamatuje si vaše osobní preference u různých kávových nápojů. To velice usnadňuje obdržení šálku kávy na míru podle vaší chuti, přestože nejste jediní, kdo tento přístroj používá.

 • Hygienické napěnění mléka díky automatickému dvojitému čištění

  Hygienické napěnění mléka díky automatickému dvojitému čištění

  Tento espresovač Saeco je vybaven plně automatickou funkcí dvojitého čištění karafy na mléko. Dvojité čištění rychle čistí karafu na mléko pomocí dvou nezávislých parních cyklů po každém připraveném šálku kávy, takže pokaždé použijte čerstvé mléko. Hygienické napěnění mléka nebylo nikdy tak snadné.

 • Přístroj je vždy čistý díky automatickému čištění a odstraňování vodního kamene

  Přístroj je vždy čistý díky automatickému čištění a odstraňování vodního kamene

  Společnost Saeco navrhla tento espresovač tak, aby se okruh kávy při spuštění nebo vypnutí přístroje automaticky propláchl vodou. Takto může poskytovat skvělou a čerstvou chuť v každém šálku kávy. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost espresovače. Přístroj vás upozorní, kdy je třeba vodní kámen odstranit: v přístroji se spustí automatický proces odstraňování vodního kamene a až bude třeba váš zásah, zobrazí se přehledné pokyny na displeji. Odstraňování vodního kamene ještě nikdy nebylo tak snadné!

 • Mléčné speciality bez čekání díky dvojitému ohřívači vody

  Mléčné speciality bez čekání díky dvojitému ohřívači vody

  Se dvěma oddělenými systémy ohřevu, které se starají o optimální teplotu kávy nebo napěněného mléka, vám tento plně automatický espresovač Saeco pokaždé zaručí profesionální výkon a rychlost. Máte možnost připravit latte macchiato a cappuccino tolikrát, kolikrát budete chtít: jedno za druhým, bez čekání a všechna stejně vynikající.

 • Dokonalá mléčná pěna díky vestavěné karafě na mléko

  Dokonalá mléčná pěna díky vestavěné karafě na mléko

  Vychutnejte si své mléčné speciality prostřednictvím automatizované karafy na mléko s automatickým čištěním. Jednoduše nalijete mléko do karafy, připojíte k přístroji a vyberete oblíbený druh kávového nápoje. Ať se jedná o latte macchiato, cappuccino nebo caffe latte, váš nápoj se podává za několik sekund. Karafa espresovače Saeco je vybavena praktickou funkcí automatického čištění: dva cykly automatického parního propláchnutí po každém použití vyčistí trubice karafy, takže mléko bude mít vždy čerstvou chuť.

 • Posílení krémová pěny a kávy

  Posílení krémová pěny a kávy

  Přístroj Saeco je vybaven naší patentovanou funkcí pro posílení cremy a kávy. Ovladač této funkce je šikovně umístěn u trysky přístroje a umožňuje plynulé úpravy tlaku, který mění kávu i cremu. Vyzkoušejte to sami a najděte si svou oblíbenou chuť.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat