1
Espresso intenso

Espresso intenso 

 
60 ml espressa

Extra silné espresso, kterému se říká espresso intenso nebo také espresso doppio (tedy dvojité espresso), se hodí pro případy, kdy jedna porce kávy nestačí.
 

Jak připravit espresso intenso

Vyrábí se z dvojité dávky kávy i vody, takže výsledkem je nápoj o objemu 60 až 70 mililitrů. Jedná se vlastně o dvě espressa v jednom a skvěle se tak hodí jako ranní káva, která vás povzbudí dvakrát více.

Šálek kávy espresso intenso

Kávovar pro domácí přípravu espresso intenso

Příprava dvojitého espressa je dokonale snadná s plnoautomatickým kávovarem. Pomocí stisku jednoho tlačítka vám připraví lahodnou kávu ze dvou dávek čerstvě namleté kávy, kterou si před přípravou sám namele ve vestavěném mlýnku.
 

Šálky na espresso intenso

I v tomto případě můžete použít klasické šálky o objemu 60 až 90 mililitrů, které se používají pro servírování espressa. Nejčastěji se však espresso intenso nebo espresso doppio podává ve větším šálku o objemu 100 až 150 mililitrů. 

Espresso intenso a doppio (dvojité) – příprava | Philips

Doporučené kávovary Philips a Saeco

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.