1
Názor žen

Chlup sem, chlup tam


I když se většina žen shodne na tom, že vlasy a vousy má mít muž vždycky upravené, u ochlupení to tak jednoduché není. Mrkněte sami, co si o tom ženy myslí.

1. Problém se zády


"Jednou jsem byla na večeři s docela fajn chlápkem, slovo dalo slovo, lahev vína tomu taky pomohla... Tak jsme skončili u něj. Když už na to ale došlo, zjistila jsem, že má úplně chlupatý záda, a to já prostě nedám. Tak jsem se vymluvila, že musím zmizet a nakrmit kočku."

Kristýna, 24 let, Praha

2. Klasika je klasika


"Spousta ženských dneska řeší, kde všude by se měl chlap holit, ale já jsem asi stará škola. Líbí se mi, když má mužský chlupatou hruď, kdyby si ji holil, měla bych pocit, že jsem s nějakým klučíkem v pubertě."

Milena, 43 let, Ostrava

3. Holit i tam dole?


"Jestli si myslím, že by si chlapi měli holit rozkrok? Nevím, asi je mi to jedno, ale kamarádka mi jednou vyprávěla, jak jí zůstal chlup mezi zubama. A to je nechutný. Takže vlastně jo, chlapi, holte se!"

Kateřina, 32 let, Hodonín

4. Sázka se musí dodržet!


"Můj manžel se jednou vsadil s kamarády a prohrál, takže si musel oholit celé tělo. Po dvou dnech ho to začalo tak svědit, že se furt škrábal. Všude. Od té doby si holí jen vousy a podpaží. Naštěstí."

Petra, 27 let, Plzeň

5. Byl to plavec?


"Randila jsem s chlapama, co se holili míň i víc, ale jednou jsem šla na rande s jedním, který si holil ruce. Razím zásadu, ať si každý dělá, co chce, ale nesnesla jsem, abych měla chlupatější ruce než on, hladký ruce u chlapa jsou prostě příliš, není to mužný oni omylem."

Renata, 22 let, Brno

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.