1
Co se líbí?

Po čem ženy a muži opravdu touží?


Módní časopisy na vás mohou chrlit své názory ze všech stran. Ale jak zjistit, co mají rádi opravdoví lidé, ne jen armáda stylistů? Zvolili jsme tu nejsnazší variantu, jak to zjistit - zeptali jsme se přímo vás.

Jak jsme zjistili, co je pravda?


Položili jsme spoustu otázek skoro tisícovce českých žen a mužů. Ptali jsme se na to, co se jim líbí na chlapech, co je naopak odrazuje, jak vypadají jejich vzory a jestli se jimi řídí. I díky tomu vám teď můžeme říct pravdu - pravdu o tom, jak chlapi chtějí a jak by, aspoň podle žen, měli vypadat. A tak jsme pro vás mimo jiné zjistili, že...

33 %

“správných chlapů” se neholí nikde.

68 %

žen neocení vtipný sestřih vousů.

53 %

žen lpí na upraveném rozkroku.

57 %

žen nevadí u chlapů barvené vlasy.
Účesy

Neodolatelné účesy podle žen a mužů


Nemusíte listovat miliony katalogů nebo platit vlastního stylistu. My totiž víme, jaké účesy nejvíc letí v České republice.
Střih vousů

Vousy značka ideál


Nechat se zarůst jako Santa Claus, nadělit si tvář hladkou jako nemluvně nebo to trefit nějak mezi? Ženy sice vousy nemusí, ale chlapům do nich hodně mluví. A chlapi zase ví, co si s vousy můžou dovolit. A my známe oba pohledy!
Ochlupení těla

Jak to je s chlupy na těle?


Když přijde řeč na oholené podpaží nebo rozkrok, probouzejí se vášně jak při mistrovství světa ve fotbale. Holí si vlastně chlapi něco kromě obličeje? A co na to říkají ženy? Koukejte na data, máme to tu černé na bílém.

Získejte 15% slevu na vybrané produkty Philips

Jiný úhel pohledu


I když jsou pánské sestřihy, vousy a chlupy především vaše věc, není špatné mrknout se na ně i trochu jinýma očima. Takže jestli vás zajímá, co si myslí profík z oboru a jaké trable způsobují svou chlupatostí muži ženám, račte číst dál!