1
Podpaží a intimní místa

Po čem ženy a muži opravdu touží?


Módní časopisy na vás mohou chrlit své názory ze všech stran. Ale jak zjistit, co mají rádi opravdoví lidé, ne jen armáda stylistů? Zvolili jsme tu nejsnazší variantu, jak to zjistit - zeptali jsme se přímo vás.

Chlupáč nebo holátko? Jak je to s chlupy na těle?


Samozřejmě, že hlava není jediné místo, kde na pánském těle najdete porost. Hrudník, podpaží, rozkrok… Všude chlupy tak nějak rostou a názory na ně se liší ženu od ženy. Co jsme zjistili?
Ochlupení podpaží

Podpaží


Chlupy na těle jsou velké téma
, už jen proto, že ⅔ žen bazírují na tom, aby se o ně chlapi starali. A právě podpaží je hned po rozkroku místem, kam by se zastřihovač měl podívat.

Úpravu vyžaduje 47,9 % žen.
Zastřihuje ho 64,4 % mužů.

Minimalizuje množství bakterií, a tím pádem zápach.

Podle 18,5 % žen by se měl chlap upravovat všude.

Pro 39,7 % mužů je úprava ochlupení otázkou vzhledu.

Podpaždí

Podpaží


Chlupy na těle jsou velké téma, už jen proto, že ⅔ žen bazírují na tom, aby se o ně chlapi starali. A právě podpaží je hned po rozkroku místem, kam by se zastřihovač měl podívat.

Úpravu vyžaduje 47,9 % žen.
Zastřihuje ho 64,4 % mužů.


Minimalizuje množství bakterií, a tím pádem zápach.

Podle 18,5 % žen by se měl chlap upravovat všude.

Pro 39,7 % mužů je úprava ochlupení otázkou vzhledu.

Holení podpaží

Nenechte se podráždit. Ani před...


Podrážděné podpaží vás nechá zažít peklo, takže se mu vyhněte obloukem. Holte se ve sprše, horká voda rozevírá póry, takže chloupky nemají tendenci zarůst. Citlivou pokožku dokáže uklidnit i použití pěny nebo gelu na holení. Také doporučujeme při zastřihování použít hřeben, klidně nejkratší, a minimalizovat tak kontakt planžety a kůže.
Úprava podpaží

...ani po holení.


Pěkný průšvih s podrážděním může přijít i po samotném holení. Pokud ho tušíte už předem, pořiďte si vodu nebo balzám BEZ ALKOHOLU. Ten by vás pořádně pokousal. Taky si dejte chvilku pohov od deodorantu, minimálně 10 minut. Jinak strávíte následujících několik minut nadáváním a řevem. 
Ochlupení rozkrok

Rozkrok


To, co máte mezi nohama, je samozřejmě jen váš byznys. Na druhou stranu, stejně jako vousy nebo vlasy i rozkrok minimálně zčásti upravujeme kvůli ženám. Co na to ženy říkají?

Úpravu vyžaduje 53,1 % žen.

Zastřihuje ho 64,7 % mužů.

Pro ženy nejzásadnější část těla, kterou muži mají upravovat.

61, 8 % žen by požádalo partnera, aby se někde neholil.

68,3 % žen si myslí, že se muži upravují hlavně kvůli vzhledu.

Rozkrok

Rozkrok


To, co máte mezi nohama, je samozřejmě jen váš byznys. Na druhou stranu, stejně jako vousy nebo vlasy i rozkrok minimálně zčásti upravujeme kvůli ženám. Co na to ženy říkají?

Úpravu vyžaduje 53,1 % žen.
Zastřihuje ho 64,7 % mužů.

 

Pro ženy nejzásadnější část těla, kterou muži mají upravovat.

61, 8 % žen by požádalo partnera, aby se někde neholil.

68,3 % žen si myslí, že se muži upravují hlavně kvůli vzhledu.

Úprava rozkroku

Stále je to jen část těla


I když byste to na rozdíl od holení obličeje nejspíš nedělali na veřejnosti, úprava rozkroku se od něj až tak neliší. Důležité je, stejně jako u obličeje, co nejvíc vypnout kůži. Například záhyby kůže na šourku vás nenechají zastřihování udělat pořádně. A i když můžete mít kousání v této oblasti seberadši, od strojku nebo žiletky se vám líbit nebude...
Úprava rozkroku

Hledejte tu správnou pozici


Upravit rozkrok je vlastně celkem široký pojem a sami musíte vědět, kde jsou pro vás chlupy v pohodě a kde už nemají co dělat. Nicméně určitě si musíte najít správnou pozici pro styling, který si vyberete. Pro úpravu podbřišku je nejlepší se natáhnout. Pokud chcete jít s úpravou ještě níž, například do vnitřní strany třísel, je lepší stát. A všechno nejsnáze na dosah je ve dřepu.

S holením těla vám určitě pomůže hypoalergenní zastřihovač chloupků na tělo               

Bodygroom series 5000 Voděodolný zastřihovač chloupků na těle

Voděodolný zastřihovač chloupků na těle

Řada 5000 je navržena tak, aby si s chloupky poradila energicky a bez kompromisů, co se týče pohodlí pokožky. Ať jsou to chloupky na hrudníku nebo na těžko dostupných partiích, jako jsou záda, můžete použít holicí strojek šetrný k pokožce nebo zastřihovat pomocí 3, 5 nebo 7mm hřebenů.

Získejte 15% slevu na vybrané produkty Philips

Co si ještě o ochlupení myslí naše drahé polovičky?


Srážka s realitou občas bolí i v tak běžných věcech, jako když si chlap sundá triko nebo stáhne kalhoty. Jak vnímají ženy ochlupení na těle a jaké jsou jejich nejhorší zážitky s chlupáči? Čtěte!

Rozhovor s barberem

Názor žen na vousy

Ženy a pánské účesy

Ženy a mužské holení těla

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.