1
Zdravý styl

Zdravý životní styl aneb jak žít a jíst zdravě a moderně

Žijeme v době, kdy se s pojmem “zdravý životní styl” setkáváme často. Řešíme jej v médiích, v práci i na kávě s kamarádkou. Co je tedy onen zdravý životní styl? Pod tímto pojmem si většina lidí představí zdravé jídlo a dostatek pohybu. Je pravda, že zásad zdravého životního stylu je mnoho, ale tou nejdůležitější stále zůstává zdravá výživa. Zásady zdravého stravování jsou nejpodstatnější ze všech, protože jídlo je naším palivem a jíst zdravě znamená, že příznivě ovlivňujeme zdraví celého našeho organismu.

Zdravý život začíná dodáním nezbytných živin a vitamínů do těla

   


V zahraničí už dávno objevili, jak začít jíst zdravě. Nejde jen o případnou redukci váhy, ale o sestavení vyváženého jídelníčku, který vám bude chutnat, a tak si na něj snadno zvyknete. Tělo by mělo mít dostatek živin i vitamínů. Lehké, čerstvé a dobré jídlo je vhodné doplnit o ovocné a zeleninové šťávy. U nás tento trend ještě není tak rozšířený, ale za našimi hranicemi je kvalitní odšťavnovač a mixér na smoothie součástí každé kuchyně.
Odšťavňovač

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Jak žít a jíst zdravě

 

Změňte svůj jídelníček, jezte výživné a zdravé potraviny. Zařaďte pohyb do svého životního stylu. Věřte, že se najde zdravé jídlo, které vám bude chutnat a sport, který vás bude bavit. Zaměřte se na to, co máte rádi, protože jen tak u svého nového zdravého životního stylu setrváte. Nenuťte se do věcí, které nesnášíte, a vše nové začínejte pozvolna. Například ujděte 15 kilometrů pěšky, než začnete běhat. Tělo si na pohyb zvykne. Když se však rovnou rozběhnete, očekávejte, že běhání začnete nenávidět.

Vyzkoušejte 10-denní smoothie plány z Akademii zdraví. 

Výborné a čerstvé smoothie 


Zdravé a chutné smoothie, které je vlastně důkladně rozmixovaným ovocem, obsahuje nejvíce vlákniny, vitamínů i minerálů, prostě vše dobré z celých kusů ovoce nebo zeleniny. Pokud hledáte ten pravý mixér pro dokonalé smoothie, pak je důležité se dívat na technologii mixéru, počet otáček a jeho výkon. Například mixéry Philips Avance s technologií ProBlend 6 3D dokonce dokáží otevřít buněčnou strukturu ovoce a zeleniny a umožní tak tělu získat ještě více vitamínů a živin, než je tomu v případě, kdy je ovoce nebo zelenina jen “běžně rozkousána”.

 

Smoothie je velkým trendem za hranicemi. Je to totiž skvělý způsob, jak rychle a účinně zařadit do jídelníčku doporučenou denní dávku 5 porcí zeleniny a ovoce. Tato dávka je doporučena WHO (World Health Organisation), mezinárodní organizací zaměřující se na zdraví, do které je zapojeno 193 členských států.

Mixér
Spěcháte ráno do práce? Rychle si připravte smoothie z doporučené denní dávky ovoce a zeleniny přímo do mixovací smoothie láhve a utíkejte. Smoothie mixéry Philips nabízí rychlou přípravu, jednoduché čištění, možnost umixovat si nápoj přímo do láhve a sbalit si jej do práce a mnoho dalšího. Jednoduchost použití mixérů Philips, které není náročné na čas, motivuje každého zařadit do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny.

Zdraví, které teče


Nebojte se ovocných a zeleninových šťáv. Jsou chutné, osvěžující a plné důležitých živin, minerálů a vitamínů. Navíc s nimi není nuda, protože příprava a míchání různých šťáv z rozličných druhů ovoce a zeleniny je zábava.

Kdy pít ovocné nebo zeleninové šťávy?


Ovocné šťávy se doporučují pít ráno, protože kromě jiného obsahují sacharidy, které jsou pro tělo zdrojem energie. Jsou proto považovány za ideální zdravé pití, které člověka skvěle připraví na celý den. Zeleninové šťávy jsou velmi lehké a dietní, protože neobsahují tolik sacharidů. Můžete si je tedy bez obav dopřávat kdykoliv během dne.
Odšťavňovače a děti

Vyberte si dle vaší preference

Odšťavňovač

Zdravý životní styl do poslední kapky


Některé odšťavňovače mají nižší pořizovací cenu, ale nedokáží z ovoce a zeleniny vymáčknout mnoho šťávy. Chtějte kvalitní odšťavňovač, který nebude plýtvat šťávou z ovoce a zeleniny, které si pečlivě vyberete a nakoupíte. Investované peníze se vám vrátí v podobě toho, že využijete každou kapku. Šnekové odšťavňovače Philips dokáží extrahovat až 90 % veškerého ovoce i zeleniny. Díky technologii MicroMasticating také umí otevírat buňky ovoce a zeleniny a vytáhnout z nich maximální výživnou hodnotu do poslední kapky lahodné šťávy.
Odšťavňovač

Více vlákniny do jídelníčku


Pokud máte problémy se zažíváním, je pravděpodobné, že váš jídelníček neobsahuje dostatek vlákniny. Skvělým a přírodním způsobem, jak přejít na zdravý život a dodat vašemu tělu vlákninu, jsou odstředivé odšťavňovače Philips. Mají v sobě technologii FiberBoost, která umožňuje nastavit  si přípravu hustější a zdravější šťávy, která má až o 50 % vyšší obsah vlákniny.

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí!

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.