Avance Collection

Šnekový odšťavňovač

  • KA
  • KA

  Avance Collection

  Šnekový odšťavňovač

  Naplňte si sklenici skvělou chutí a vůní

  Inovativní technologie MicroMasticating společnosti Philips rozbíjí buňky ovoce a zeleniny a vymačkává maximum složek. Po odšťavení je možné vyčistit všechny díly během 1 minuty díky konstrukci bez síta. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Avance Collection Šnekový odšťavňovač

Technologie MicroMasticating, Šedobílá HR1895/80 Najít podobné výrobky

Naplňte si sklenici skvělou chutí a vůní

Technologie MicroMasticating extrahuje až 90 %* z objemu ovoce

 • Technologie MicroMasticating extrahuje až 90 %* z objemu ovoce

  Technologie MicroMasticating extrahuje až 90 %* z objemu ovoce

  V ovoci a zelenině jsou tisíce buněk obsahujících šťávu, vitamíny a další důležité živiny. Inovativní technologie MicroMasticating společnosti Philips vymačkává z buněk vašich oblíbených surovin maximum složek, takže až 90 %* z objemu ovoce skončí ve vaší sklenici, a ne v odpadu.

 • Vymačkejte šťávu ze všeho, co máte rádi, včetně banánů a manga

  Vymačkejte šťávu ze všeho, co máte rádi, včetně banánů a manga

  Vyrobte si výbornou zdravou šťávu z měkkého ovoce i z tvrdé zeleniny. Můžete si připravit všechny své oblíbené kombinace a použít tento výrobek i pro suroviny s vyšším obsahem škrobu, které je jinak velmi obtížné odšťavnit, jako jsou například banány nebo mango.

 • Přidejte do svého nápoje i listovou zeleninu a ořechy

  Přidejte do svého nápoje i listovou zeleninu a ořechy

  Listová zelenina obsahuje hodně vlákniny, takže je výbornou surovinou na výrobu zdravých šťáv a klidně ji můžete v odšťavňovači zpracovat. Mladá pšenice, špenát a mnohé další suroviny mohou být díky technologii MicroMasticating každodenní součástí vašeho džusu, která významně podporuje zdraví. Můžete dokonce použít i určité druhy ořechů a připravit si např. mandlové mléko z mandlí.

 • Funkce předčištění umožňuje získat i poslední kapku šťávy

  Funkce předčištění umožňuje získat i poslední kapku šťávy

  Funkce předčištění je speciální program, díky němuž z odšťavňovače získáte i poslední kapku šťávy, čímž se zároveň vyčistí vnitřek výrobku. To vám pomůže, abyste z ovoce a zeleniny dostali to nejlepší a vaše vzácná šťáva neskončila při procesu čištění v odpadu.

 • Snadno odnímatelné části, možnost čištění bez pomoci kuchyňského náčiní

  Snadno odnímatelné části, možnost čištění bez pomoci kuchyňského náčiní

  Díky snadno odnímatelným částem bez okrajů je možné odšťavňovač rychle umýt pouze za použití vody z kohoutku. Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje žádné ostré kraje, lze vlákna či částečky surovin vypláchnout během pár vteřin.

 • Jedinečná konstrukce bez síta umožňující čištění pod 1 minutu

  Jedinečná konstrukce bez síta umožňující čištění pod 1 minutu

  Jedinečná konstrukce bez síta umožňuje, aby šťáva tekla do sklenice bez problému skrz filtr, který zachytí všechny nežádoucí části. Výrobek lze snadno vyčistit i bez použití kartáče.

 • Díky inovativnímu systému zabraňujícímu odkapávání zůstane vaše kuchyňská linka čistá

  Díky inovativnímu systému zabraňujícímu odkapávání zůstane vaše kuchyňská linka čistá

  Plně integrovaný systém zabraňující odkapávání vám umožní udělat si pauzu mezi jednotlivými momenty, kdy budete odšťavňovat, a udrží vaši kuchyňskou linku stále zcela čistou. Stačí stisknout spodek výpustního otvoru pro šťávu a proud se zastaví, aniž byste si namočili prsty.

 • Tenký design s plně integrovanými součástmi

  Tenký design s plně integrovanými součástmi

  Díky optimalizovanému designu o šířce 11 cm může být odšťavňovač stále na vaší kuchyňské lince, připravený začít kdykoli vyrábět šťávu. Při skladování i užívání zabere jen velmi málo místa, jelikož je plně integrovaný, takže při odšťavňování nebudete potřebovat žádný prostor navíc.

 • Odšťavňujte přímo do sklenice

  Odšťavňujte přímo do sklenice

  Odšťavňování přímo do sklenice vám umožní, abyste každý nápoj připravili podle toho, na co má vaše rodina chuť. Nebudete také muset zbytečně čistit žádné součásti a vaše kuchyňská linka bude dokonale čistá.

 • Obsahuje knihu inspirujících receptů

  Obsahuje knihu inspirujících receptů

  Výběr receptů a surovin je nedílnou součástí odšťavňování. V knize předkládáme 40 inspirujících receptů a úplné vysvětlení výhod, které tyto recepty přináší vašemu zdraví.

 • Odnímatelné součásti lze skladovat v nádobě na dužninu

  Odnímatelné součásti lze skladovat v nádobě na dužninu

  Všechny malé odnímatelné části odšťavňovače, jako je nádobka na odpad, pěchovač a nádoba na šťávu, lze skladovat uvnitř nádoby na dužninu. Tak budou všechny součásti bezpečně uskladněné a vy budete vždy vědět, kde je najít, až budete příště odšťavňovat.

Zobrazit všechny specifikace
 • *Interní testy prováděné postupně s 1 000 g hroznového vína, jablek, ostružin, jahod, rajčat, vodního melounu, pomerančů a granátových jablek.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat