1
Odstranění pigmentací

Jak na krásně bílé zuby?
 

Odstranění pigmentací
Barvu zubů určuje mimo jiné dentin, jehož odstín je dán geneticky. Ovlivnit ji ale mohou i vnější vlivy, kterými jsou kouření, konzumace kávy, čajů a jiných zabarvujících potravin."

Jana, dentální hygienistka

Přečtěte si, jak bojovat s nevzhlednou pigmentací

 

Dozvíte se:
 

  • jaké jsou příčiny vzniku pigmentací,
  • jakým způsobem zabarvení odstranit
  • a řekneme si, jak vám může pomoci sonická technologie.
     

Příčiny vzniku

Barvu zubů určuje mimo jiné dentin, jehož odstín je dán geneticky. Ovlivnit ji ale mohou i vnější vlivy, kterými jsou kouření, konzumace kávy, čajů a jiných zabarvujících potravin.

Philips Sonicare

Významný podíl na nežádoucích pigmentacích má také nedostatečná dentální hygiena. Když nejsou zuby řádně vyčištěné, tak se na nich pigmenty snáz zachytí. S odstraněním nevzhledného zabarvení vám pak pomohou odborníci.

 

Způsob odstranění

Nejdůležitější při odstraňování pigmentací je důkladné a pravidelné čištění zubů. Pokud přesto dojde k nežádoucímu zabarvení, je možné použít bělicí zubní pastu. Nejvhodnější jsou ty na bázi enzymů, které šetrně rozpouštějí pigmenty. Další možností je navštívit zubní ordinaci a nechat si zuby vybělit profesionálně. Vhodnou techniku odstranění zabarvení konzultujte s dentální hygienistkou nebo zubním lékařem.
 

Sonická technologie

Pro domácí péči o zářivý úsměv doporučujeme sonický zubní kartáček HealthyWhite+ s hlavicí Diamond Clean, která díky průřezu vláken ve tvaru diamantového brusu precizně odstraňuje zubní plak, a to až 10krát účinněji než manuální kartáček. Už v průběhu 2 týdnů používání jsou tak zuby viditelně světlejší.

 

Sonicare HealthyWhite+ Sonický elektrický zubní kartáček

Sonicare HealthyWhite+ Sonický elektrický zubní kartáček

2 režimy, 6 nastavení s možností přizpůsobení, 1 kartáčková hlavice

HX8911/01
Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.