1
Napařovače na oděvy

Jak správně napařovat oblečení?


Napařovače na oblečení vám mohou ušetřit spoustu času a ulehčit práci. V tomto článku se podělíme o pár tipů a triků, jak se snadno a rychle poprat se zmačkaným oblečením. 

 

1. Napařovač na oblečení by se měl oděvu dotýkat

 

Abyste oblečení zbavili většiny záhybů, měli byste plochu napařovače držet proti oblečení. Pokud se bojíte, že výsledkem bude spálené oblečení nebo mokré skvrny, nebojte, napařovací plochy Philips jsou pro oblečení zcela bezpečné. Můžete je přitlačit přímo na jakékoli žehlitelné oblečení, které je třeba napařit.

 

Napařovač na oblečení by se měl oděvů dotýkat
Přehrát video

2. Napínejte oděv

 

Abyste dosáhli lepších výsledků, oděv při napařování napněte.

 

3. Manžety a límečky něčím podepřete  

 

Nejjednodušším způsobem, jak se zbavit otravných záhybů v místech jako jsou manžety a límečky, je napařovat vodorovně a oděv podepřít. K tomuto způsobu napařování se skvěle hodí ruční napařovač Steam & Go.

 

Pokud máte některý z našich stojanových napařovačů na oblečení dodávané s extra dlouhou podložkou StyleBoard, můžete ji použít jako oporu při svislém napařování límečků či manžet.

4. Hadici napařovače na oděv držte rovně  

 

Napařovač funguje nejlépe, když není hadice zamotaná a proniknutí páry tak nic neblokuje. 

 

Napařovač funguje nejlépe, když není hadice zamotaná a dráhu páry tak nic neblokuje.

 

Napařovač funguje nejlépe, když není hadice zamotaná a dráhu páry tak nic neblokuje.

 
Při napařování stůjte vzpřímeně
Přehrát video

5. Stůjte vzpřímeně: šetřete si záda a kolena


Ačkoliv se při napařování budete muset trochu ohýbat, je důležité nastavit si správnou polohu. Pokud máte stojanový napařovač na oblečení, znamená to nastavit jej na výšku, ze které můžete napařovat celý oděv, aniž by vás rozbolela záda.

 

Pokud máte ruční napařovač, zkuste najít místo v přiměřené výšce, kam zavěsíte ramínko. Mohou to být dveře do ložnice nebo třeba vaše šatní skříň. Pokud byste napařovali raději vodorovně a máte jeden z našich ručních napařovačů, najděte si povrch, který je ve vhodné výšce, abyste mohli napařovat pohodlně.

 

Abychom vám záda a kolena při napařování šetřili ještě víc, některé z našich stojanových napařovačů jsou vybaveny technologií FlexHead, která umožňuje snadno dosáhnout na spodní konec oblečení bez nustnosti se příliš ohýbat.

 

Jak používat napařovač na oblečení na speciální materiály?

1. U silnějších materiálů připevněte na napařovač na oděv kartáč  

 

Pokud potřebujete napařovat silné oděvy, jako jsou kabáty, bundy či saka, doporučujeme použít příslušenství s kartáčem, kterým oblečení snadněji zbavíte záhybů, protože jeho štětiny dokážou otevřít vlákna a umožní tak lepší pronikání páry. Při použití kartáče na oblečení jako jsou kabáty a bundy je také odstranění špíny a žmolků snadnější.

 

Připevněte na napařovač na oděv kartáč
Přehrát video

2. Jak napařovat jemné materiály, sežehlené sklady, oděvy s potiskem a výšivkou

 

Pomačkalo se vám oblečení se sežehlenými sklady, potiskem, výšivkami či volány a vy si lámete si hlavu, jak je zbavit záhybů?

 

Ať už používáte některý z našich přenosných nebo stojanových napařovačů, můžete napařovat   oděvy s potiskem, sežehlenými sklady, výšivkami a podobně stejně jako jakékoli jiné oděvy. Stačí přitisknout plochu napařovače k oděvu a pustit se do napařování.

Jak napařovat jemné materiály
Přehrát video
Objevte napařovače na oblečení Philips

Objevte napařovače na oblečení Philips ›

Zobrazit napařovače na oblečení

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí!

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.