1
Výběr žehličky

Jak vybrat ideální žehličku na prádlo

Krásně vyžehlené prádlo je symbolem upravenosti. Dokonale vyžehlená pánská košile dává všem najevo, že se dotyčný o sebe umí starat (nebo jeho žena). Krásně vyžehlené dámské šaty ukazují, že jejich nositelka o sebe dbá. Pečlivě vyžehlené oblečení malých dětí přijímá okolí jako znamení, že se o ně maminka řádně stará. Jak dosáhnout perfektně vyžehleného prádla rychle a efektivně?
Jak vybrat ideální žehličku na prádlo

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Žehlení jedním tahem


Bohužel, žehlení nepatří k oblíbeným činnostem a ani sebelepší sušička prádla vám nezajistí prázdné koše prádla na žehlení. Žehlení se může zdát jako velmi náročné a při pohledu na obrovské hromady prádla, které snad nikdy nebudou mít konce, se mnohým ženám (ale i mužům) dělá zle.


Jak si tuto nepříjemnou povinnost v domácnosti výrazně zkrátit a mít dokonale vyžehlené prádlo? Základem je nákup kvalitní žehličky. Jakou žehličku tedy koupit? Můžete si vybrat z nabídky parních generátorů, které obsahují nejnovější technologie pro inteligentní žehlení, šikovnými napařovači prádla nebo dáte přednost klasickým napařovacím žehličkám. Důležité jsou vaše preference, množství prádla, které musíte žehlit, a materiály, ze kterého jsou vyrobeny kousky vašeho oblečení. Pojďme si jednotlivé typy žehliček probrat podrobněji.

Parní generátory


Parní generátory Philips jsou vhodné do domácností s velkým množstvím oblečení pro rychlé a snadné žehlení. Doporučujeme vybrat jeden z parních generátorů, které zajistí to nejsnadnější možné žehlení s perfektními výsledky každý den.

 

Nemusíte přepínat teplotu, protože díky technologii OptimalTemp vyžehlíte džínovinu i hedvábí jedním tahem bez nutnosti hlídat teplotu a bát se o oblečení. Můžete jen jednoduše a rychle žehlit, protože o vše ostatní se postará silný parní výkon tohoto parního generátoru. Pára je tak silná, že prostoupí jakýmkoliv materiálem bez toho, aby jej poškodila.

 

Velký zásobník na vodu vám umožní žehlit až 2 hodiny v kuse bez doplňování. S touto žehličkou lze dokonce žehlit i vertikálně.

Nevíte, jaký parní generátor vybrat? Co třeba nový PerfectCare Elite Plus GC9682/80?

Parní generátory

Napařovací žehličky


Kvalitní napařovací žehlička výrazně zkrátí dobu, kterou strávíte u žehlícího prkna.

 

Přemýšlíte, proč je Philips Azur Advanced tak skvělá? Na pohled vás zaujme její krásný design a uvnitř se schovává ten nejlepší výkon podpořený nejnovějšími technologiemi v oblasti žehlení prádla. Jmenujme především technologii OptimalTemp, která zajistí, že už nikdy žádné prádlo nespálíte. Můžete žehlit vše od riflí až po citlivé hedvábí. Nemusíte už prádlo třídit a nastavovat žehličku na optimální teplotu, protože tato žehlička to udělá za vás. Žehlící plocha obsahuje titanovou vrstvu pro vysokou odolnost a snadné žehlení. Odstranění záhybů je tak díky velkému výkonu a jedinečné žehlící ploše snadné a rychlé. Tato žehlička vám prostě žehlení maximálně usnadní, abyste měli čas věnovat se všemu, co vás těší.

 

Další skvělá napařovací žehlička (doporučena i ve velké recenzi napařovacích žehliček) z řady Azur je napařovací žehlička Philips Azur Performer Plus, která se příjemně používá a je velmi účinná na žehlení prádla. Už se nebudete děsit kopy prádla, protože díky silnému výstupu páry rychle odstraňuje záhyby na oblečení bez zbytečné námahy. Žehlicí plocha této žehličky T-ionicGlide zabezpečí to nejlepší klouzání a je velmi odolná proti poškrábání, protože tato 5hvězdičková žehlicí plocha má integrovanou vrstvu oxidu titanu. Další z řady výhod této jedinečné žehličky je i chytrý samočistící systém, který zabraňuje usazování vodního kamene a optimální hmotnost žehličky, ta zajistí snadné žehlení.

Napařovací žehličky

Napařovače oděvů


Jednoduchý způsob, jak denně dosáhnout nejlepšího vzhledu


Napařovač oděvů se hodí pro ty, kteří moc nežehlí a nemají příliš mačkavé oblečení. Také  jsou vhodným doplňkovým zařízením ke klasické napařovací nebo parnímu generátoru. Napařovače mají za úkol prádlo především osvěžit a rychle vyhladit záhyby. Ruční napařovač na oblečení se hodí i na cesty, protože je velmi skladný a rychle vyžehlí prádlo, které se pomačkalo v kufru. Napařovač se vám bude hodit i v momentě, kdy spěcháte a potřebujete vypadat dobře, ale už nemáte čas hledat žehličku a žehlící prkno. Velmi praktický je i napařovač oděvů se stojanem. Stačí na ramínko zavěsit oblíbenou košili, vyžehlit napařovačem a můžete utíkat na schůzku.

 

Napařovače na prádlo jsou vhodné na cesty nebo pro rychlé přežehlení a jsou velmi šetrné k materiálům.

Ruční napařovač

Tipy na správné žehlení


Teď už víte, jak vybrat a koupit správnou žehličku. Přečtěte si naše tipy, jak žehlit co nejvíce efektivně.
 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.