Fritéza Philips Airfryer s jedinečnou technologií Rapid Air

alt text

Zdravější smažení vzduchem  

Výborné hranolky, které mají až o 80 % méně tuku!* a snadné čištění

 

•Až o 80 % méně tuku*

•Snadné čištění

•Žádný zápach smaženého oleje v porovnání s běžnou fritézou  

 

 

Rádi doma smažíte, ale narážíte na nevýhody fritézy? Nezdravé jídlo, nepříjemná pachuť, obtížné čistění… Fritéza Philips Airfryer je tím pravým řešením! S ní fritujete mnohem zdravěji – vzduchem!

Ve srovnání s běžnou fritézou obsahují smažená jídla z fritézy Philips Airfryer až o 80 % méně tuku* a chutnají skvěle! Kromě toho se horkovzdušná fritéza Philips Airfryer snadno čistí, jelikož zásuvný košík na jídlo a doplňky je možné zcela bezpečně mýt v myčce. Navíc při smažení nevytváří doma nepříjemný zápach.

 

* V porovnání s čerstvými smaženými pokrmy připravenými v běžné fritéze společnosti Philips

S fritézou Airfryer můžete smažit, grilovat, opékat a dokonce i péci

Smažení

S fritézou Airfryer můžete smažit zdravě. V porovnání s běžnou fritézou obsahují hranolky z fritézy Philips Airfryer až o 80 % méně tuku* a chutnají skvěle!

 

* V porovnání s čerstvými smaženými pokrmy připravenými v běžné fritéze společnosti Philips

Pražení

Ve fritéze Airfryer můžete také opékat žebírka nebo jiná masa. Věděli jste, že ve fritéze Airfryer připravíte i steaky? Airfryer je tedy skutečně multifunkční a hodí se pro všechny druhy jídel!

Pečení

Je libo něco sladkého? Nebo rádi pečete úžasné koláče? I to je ve fritéze Airfryer možné! Můžete připravit dezerty, jako je crème brûlée, chutný jablkový koláč a dokonce i cupcakes.

Grilování

S fritézou Airfryer ugrilujete maso, ryby i chutné kuřecí paličky. Maso rychle opečte při vysoké teplotě a pochutnejte si na šťavnatém a křehkém mase.

Zdravé fritování s horkovzdušnou technologií Rapid Air

 

Jedinečná technologie Rapid Air společnosti Philips umožňuje smažit vzduchem a připravit tak jídlo, které je křupavé na povrchu a křehké uvnitř. To vše s obsahem tuku nižším až o 80 %*.

 

Jak to funguje?

Unikátní technologie Rapid Air od společnosti Philips umožňuje připravit jídlo pouze pomocí vzduchu. Díky své jedinečné kombinaci rychle a přesně cirkulujícího horkého vzduchu umožňuje optimální rovnováha teplot a grilovacího tělesa smažit, opékat, péci nebo fritovat chutná jídla všeho druhu. Protože fritujete jen za pomoci vzduchu, je to mnohem bezpečnější a také to bude u vás doma mnohem méně cítit než při používání běžné fritézy. Díky možnosti mytí v myčce je i čištění fritézy Airfryer snadné!

 

* Ve srovnání s hranolky smaženými v běžné fritéze Philips.

Co o fritéze Airfryer říkají lidé?

 

Moc se mi líbí stránka pro fanoušky fritézy Airfryer na Facebooku

 

Připojte se k Dable Kwanové a tisícům fanoušků na Facebooku na stránce „I love my Airfryer“ (Na svou fritézu Airfryer nedám dopustit).

Držitel mnoha ocenění

 

Fritéza Airfryer se stala vítězem nezávislých testů a získává ocenění po celém světě. Jaké je tajemství jejího úspěchu? Chutné a zdravé jídlo se snadnou přípravou.

7

Jak se fritéza Airfryer používá?

Jakmile je dosaženo správné teploty, otevřete zásuvku a

vložte jídlo dovnitř. Je to tak jednoduché! Podívejte se na video níže

a podívejte se, jak to funguje

 

Aplikace Airfryer    

Inspiraci pro každodenní přípravu zdravého a chutného jídla dodává domácím kuchařům aplikace Philips Airfryer, která obsahuje více než 200 receptů.

 

Je možné stáhnout verzi této aplikace pro operační systémy iOS a Android.

Recepty pro fritézu Philips Airfryer

 

Podívejte se na 8 nejlepších receptů a další recepty pro fritézu Airfryer si vyhledejte pomocí tlačítka pro stahování níže!

Podívejte se na všechny recepty pro fritézu Airfryer

FAQ

Všechny fritézy Airfryer a příslušenství k fritézám Airfryer

Která fritéza Airfryer je pro vás ta pravá?