VisaPure

Náhradní hlavice s peelingovým efektem

  VisaPure

  Náhradní hlavice s peelingovým efektem

  Peelingová kartáčková hlavice pro všechny typy pokožky

  Peelingová kartáčková hlavice jemně odstraňuje odumřelé buňky pokožky. Jedinečná kombinace kratších i delších štětinek poskytuje hlubší čištění. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradní hlavice s peelingovým efektem

Jemný peeling pokožky, Pro použití každý týden, Vyměňujte každých 6 měsíců, Snadná výměna SC5992/10 Najít podobné výrobky

Kompatibilní výrobky

Peelingová kartáčková hlavice pro všechny typy pokožky

Pro čistou a jemnou pokožku

 • Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Při čištění přístrojem VisaPure odstraníte více zbytků make-upu i oslabených a odumřelých buněk pokožky. Díky efektu hloubkového čištění se vaše oblíbené přípravky péče o pleť, jako jsou krémy, séra a esence, do pokožky lépe vstřebají.

 • Peelingový kartáček pro všechny typy pokožky

  Speciálně navržený tvar štětinek: kratší štětinky jemně působí peelingovým efektem a delší štětinky odstraňují odumřelé buňky z pokožky.

 • Unikátní uspořádání štětinek kartáčku pro čištění obličeje

  Všechny kartáčky VisaPure nabízí unikátní technologii štětinek 5v1. Každá štětinka je dvakrát leštěná a její hedvábně měkký koneček zajišťuje hladké klouzání. Štětinky VisaPure jsou obzvlášť dlouhé pro naprosté pohodlí pokožky. Štětinky VisaPure jsou až 3× menší než vaše póry a díky hustému kartáčku se dostanete během jednoho ošetření k většímu množství pórů, čímž při čištění dosáhnete luxusního pocitu jemnosti. Materiál, ze kterého jsou štětinky vyrobeny, je zvlášť vybraný k tomu, aby byl voděodolný.

 • Nasazovací hlavice kartáčku. Snadno se nasazuje a sundává.

  Hlavici kartáčku jednoduše nasaďte nebo sundejte. Snadné nasazení a kompatibilita hlavic kartáčku se všemi modely Visapure.

 • Vyměňujte každých 6 měsíců

  Nejlepších výsledků dosáhnete výměnou hlavy kartáčku každých 6 měsíců. Výměna kartáčku je snadná, stačí jej ze zařízení jednoduše vytáhnout.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat