1
Chloupky na obličeji

Odstraňování chloupků na obličeji

Je to pro ženy velmi nepříjemné, ale nebojte se, nejste jediná, která řeší, jak odstranit chloupky v obličeji. Je to vlastně přirozená věc. Nejvíce chloupky trápí brunetky, protože jsou tmavší a více viditelné. Stejně tak ženám po čtyřicítce se může objevit více chloupků v obličeji, které jsou navíc silnější.

Dvě možnosti, jak zatočit s chloupky v obličeji


Stejně jako u všech ostatních nežádoucích chloupků na těle, i u otravných chloupků na obličeji, máte dvě možnosti - epilátor na obličej nebo depilátor na obličej. V obou případech dojde k odstranění chloupků v obličeji, ale každá žena se musí rozhodnout, která varianta jí vyhovuje více. Epilace obličeje nebo depilace obličeje? Pomůžeme vám se rozhodnout, jak vybrat vhodný přístroj na odstranění chloupků v obličeji právě pro vás.

Dlouhodobé odstranění chloupků v obličeji


Pokud jste vytížená žena, nechce se vám neustále myslet na chloupky v obličeji i v jiných částech těla a chcete se jich prostě zbavit na dlouhou dobu, pak doporučujeme epilaci nebo IPL technologii.

 

Odstranění chloupků v obličeji dosáhnete jednoduše pomocí přístroje z řady Philips Lumea IPL, stačí zvolit speciální nástavec. Nejedná se o laserovovou technologii odstraňování chloupků  na obličeji, ale odstranění chloupků v obličeji proběhne bezpečně a bezbolestně pomocí IPL technologie. Jedná se o speciální světlo, které zatočí s chloupky nejen na obličeji, ale pomocí dalších speciálních nástavců i s chloupky na jiných částech těla.

 

Tento jedinečný IPL přístroj doporučujeme především proto, že krásně hebkou pokožku obličeje (a dalších částí těla) bez chloupků si můžete užívat až 6 dlouhých měsíců.*

 

* Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips a je k dispozici na vyžádání.

Philips Lumea IPL

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.
Epilace obličeje

Epilátor obličeje


Epilátory Philips mají speciální nástavec pro epilaci obličeje. Epilátor na obličej vzniká přidáním speciálního krytu na tělo epilátoru. S tímto krytem získáte přesnou a citlivou epilaci obličeje, třeba nad horním rtem nebo mezi obočím. Tyto epilátory mají speciální keramické disky se strukturovaným povrchem, které si poradí i s tím nejmenším a nejjemnějším chloupkem. S epilátorem z řady Satinelle si užijete pokožku, která bude saténově hebká, až několik týdnu.
Satinelle epilátor

Šikovný dámský depilátor na obličej


Bude to takové vaše malé tajemství v kosmetické taštičce, které bude kdykoliv připraveno k použití. Diskrétní depilace obličeje (i citlivých míst intimních partií) nebude problém, protože zastřihovač chloupků Philips zvládne tyto náročné úkoly hravě. Má dvě různé zastřihovací hlavy. Ta menší (8 mm) je velmi vhodná pro přesné odstranění chloupků v obličeji i na obočí.  Obsahuje i hřeben na obočí pro jeho rychlou a přesnou úpravu.
Zastřihovač na obličej

Bohužel tento produkt již není k dispozici

Další tipy na odstraňování chloupků a depilaci


Jak na odstranění chloupků v obličeji a jaký epilátor či depilátor na obličej vybrat už víte. Připravili jsme pro vás další tipy pro jemnou pokožku bez chloupků.
 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.