WardrobeCare

Integrované žehlicí prkno

  WardrobeCare

  Integrované žehlicí prkno

  Poloviční námaha, maximální odměna

  Integrovaná systémová žehlička Philips WardrobeCare GC9940/05 nabízí žehlení bez námahy už od sestavení až po uložení. Aktivní žehlící prkno v kombinaci s výkonnou žehličkou umožňuje profesionální žehlení u vás doma. Zobrazit všechny výhody

 • Poloviční námaha, maximální odměna

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

WardrobeCare Integrované žehlicí prkno

Ikonický design konstrukce, sklopná deska GC9940/05 Najít podobné výrobky

Poloviční námaha, maximální odměna

Integrovaná systémová žehlička

 • Systém odstr. vodního kamene s dvojitou ochranou pro bezproblémové žehlení

  Systém odstraňování vodního kamene s dvojitou ochranou je navržen tak, aby systém zůstával z 99 % bez usazenin. Tento systém odstraňování vodního kamene se snadným použitím chrání žehlicí systém před usazeninami vodního kamene a prodlužuje jeho životnost. Dvojitou ochranu zajišťují speciální zásobníky proti vodnímu kameni: zabraňují vodnímu kameni v proniknutí do systému a po výměně zásobníků je navíc proveden vyplachovací cyklus. Dvojitá ochrana se postará o to, abyste mohli žehlit v pohodě, bez problémů a bez starostí s vodním kamenem.

 • Aktivní žehlící prkno s funkcemi foukání a sání

  Dokonale snadné žehlení s dokonalými výsledky. Aktivní žehlicí prkno je vybaveno ventilátorem s funkcí foukání a odsávání. Díky funkci foukání žehlíte na vzduchovém polštáři – to je ideální pro lehké a jemné tkaniny, kde brání vzniku falešných záhybů a světlých skvrn na tmavé tkanině. Odsávání zase přispívá ke stabilnímu udržení oděvu na žehlicím prkně a umožní vám vyžehlit dokonalé puky na kalhotách.

 • Speciální konec ve tvaru košile pro snadné žehlení košil

  Nyní lze konečně snadno žehlit i košile. Díky jedinečnému tvaru prkna, jehož jeden konec je určen speciálně pro košile, můžete košile žehlit rychle a snadno. Košile dokonale padnou okolo konce prkna tvarovaného jako ramena, takže není třeba tolik upravovat polohu košile na žehlicím prkně. Můžete vyžehlit záda i oblast ramen najednou, což vám ušetří čas i námahu.

 • Unikátní technologie OptimalTemp: bezstarostné žehlení, bez zbytečného nastavování

  Jedinečný a revoluční systém OptimalTemp vždy nastaví dokonalou kombinaci páry a teploty pro všechny oděvy, takže můžete efektivně a přitom šetrně odstraňovat záhyby. Žehlení se stává klidnou, bezpečnou a rychlou záležitostí. Již není třeba nastavovat teplotu a páru. Nehrozí ani riziko spálení jemných tkanin a mezi žehlením různých typů tkanin nemusíte čekat, až se žehlička zahřeje nebo vychladne.

 • Ikonický design konstrukce a sklopná deska

  Ikonický design konstrukce a sklopná deska. Jedinečný design řady Philips WardrobeCare zajišťuje to nejsnazší sestavení a uložení integrovaného žehlicího prkna na trhu*. *Srovnávací testy s výrobky přední konkurenční společnosti, SLG, květen 2011.

 • Rychlé žehlení: tlak páry až 6 barů, výstup páry 120 g/min

  Rychlé žehlení: tlak páry až 6 barů, výstup páry 120 g/min

  Je možné žehlit rychle, protože je k dispozici tlak páry až 6 barů a trvalý výstup páry až 120 g/min. Díky vysokému výkonu a technologii OptimalTemp je žehlení s výrobkem z řady WardrobeCare rychlejší než u jakýchkoli jiných integrovaných žehlicích prken na trhu.* *Srovnávací testy s výrobky přední konkurenční společnosti, SLG, květen 2011.

 • Integrované žehlicí prkno se systémovou žehličkou

  Integrované žehlicí prkno Philips se systémovou žehličkou.

 • Svislé žehlení a napařování

  Svislé žehlení a napařování

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat