Steam Plus

Parní čistič se stěrkou

  Steam Plus

  Parní čistič se stěrkou

  Udržujte doma čisté a lesklé podlahy pomocí páry

  Udržujte domácnost nablýskanou díky novému čističi Philips Steam Plus FC7020. Užívejte si mimořádně hygienické čištění, protože pára zlikviduje bakterie a mikroby. Čistič kombinuje stírání a páru a šetří tak váš čas i práci. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Steam Plus Parní čistič se stěrkou

2 v 1: stírání a čištění párou, Doba zahřátí 30 s, 2 polštářky z mikrovláken, Všechny tvrdé podlahy FC7020/01 Najít podobné výrobky

Udržujte doma čisté a lesklé podlahy pomocí páry

Setřete a vyčistíte párou jedním tahem

 • Pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů

  Pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů

  Užívejte si skvělé výsledky čištění díky nejhygieničtějšímu parnímu čističi Philips Steam Plus. Čistič Philips Steam Plus zlikviduje až 99,9 % bakterií a mikrobů. Vyčistěte všechny typy tvrdých podlah bez použití chemikálií, čistěte pouze s použitím vody.

 • 1 300 W pro výkonné parní čištění

  1 300 W pro výkonné parní čištění

  1 300 W pro rychlé zahřátí. Čistič Steam Plus je připraven k použití do 30 sekund. Když je čistič Steam Plus připraven na parní čištění, kontrolka LED se změní z bílé na modrou.

 • Setřete a vyčistíte párou jedním tahem

  Setřete a vyčistíte párou jedním tahem

  Dosáhněte hygienických výsledků jediným krokem. Kombinované schopnosti čističe Steam Plus vám ušetří čas i práci. Setřením odstraníte špínu, prach a veškeré nečistoty a parní funkce podlahu dezinfikuje. Jednotlivé funkce můžete využít samostatně, nebo je spojit a vyčistit podlahu jedním tahem.

 • Mimořádně rychlé vysychání

  Mimořádně rychlé vysychání

  Čistič Philips Steam Plus vám šetří čas během procesu čištění. A přitom efektivně odstraňuje viditelnou i schovanou špínu, navíc čistič Steam Plus zanechá vaši podlahu naprosto suchou.

 • Žádné nečistoty na podlaze

  Žádné nečistoty na podlaze

  Čistič SteamPlus funguje pouze s vodou. Nezanechává na podlaze žádné zbytky chemikálií.

 • Omyvatelné a trvanlivé polštářky z mikrovláken

  Omyvatelné a trvanlivé polštářky z mikrovláken

  Součástí balení jsou 2 omyvatelné a trvanlivé polštářky z mikrovláken. Měkký materiál z mikrovláken jemně uvolňuje, odstraňuje a absorbuje prach a nečistoty. Polštářky z mikrovláken lze prát v pračce a snadno se nasazují a vyndávají.

 • Jakmile přerušíte práci, parní funkce se vypne

  Jakmile přerušíte práci, parní funkce se vypne

  Jakmile pozastavíte parní čištění, čistič Steam Plus přestane automaticky vytvářet páru ve svislé pozici. Pro větší bezpečnost a klid v duši.

 • Vhodná pro vodu z kohoutku

  Vhodná pro vodu z kohoutku

  Parní čistič SteamPlus je vyvinut speciálně pro čištění pomocí vody z kohoutku. Vestavěný filtr Active Calc vodu automaticky odvápňuje. Doporučujeme vám vyměňovat filtr Active Calc alespoň každých 6 měsíců, abyste zamezili usazování vodního kamene a zajistili skvělý výkon po celou dobu životnosti.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat