1
Vysavače na koberce

Ideální vysavač na koberce  

Jsou lidé, kteří dávají přednost podlahám bez koberců, ale koberce mají stále své nesporné výhody. Podlahy pokryté koberci dávají interiérům útulnější vzhled. Měkké podlahy jsou velmi žádané především pro obývací pokoje, ložnice a dětské pokoje. Koberce dobře izolují a jsou příjemnější pro chůzi. V zimě jsou téměř nezbytné, protože pohyb bytem po studené podlaze umí být velmi nepříjemnou záležitostí.

Nespornou nevýhodou koberců je však jejich údržba. Prach, špína, zbytky jídla a další nečistoty se do koberců snadno zašlapou. Krása koberce trpí i nenechavými ručkami a nožičkami dětí nebo všudypřítomnými chlupy domácích mazlíčků. Jak tedy pořádně vyčistit koberec?

Výkonný vysavač je na koberec nutný


Pokud je část vašeho domova pokryta koberci, neobejdete se bez výkonného pomocníka do domácnosti. Existuje mnoho rad, jak vyčistit koberec (mokré i suché čištění koberců), ale bez výkonného vysavače to vždy půjde velmi těžko. Poradíme vám, na co se soustředit při jeho výběru.

 

Výkonný vysavač

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Sáčkový nebo bezsáčkový vysavač na koberce?


Rozhodnutí o této otázce sice neovlivní výkonnost vašeho nového vysavače, ale praktičtější je v tomto případě sáčkový vysavač na koberce. Důvod je velmi prostý. Koberec obsahuje více prachu, špíny a dalších nečistot v porovnání s podlahou bez koberce. Je proto vhodnější pořídit si sáčkový vysavač, který je méně náročný na údržbu. Stačí jen vytáhnout sáček a jednoduše ho vyhodit do koše. Vyměníte sáček a vysavač je opět čistý a připravený k použití. U bezsáčkové vysavače musíte mít na paměti potřebu pravidelně vysypávat nádobu na prach.

 

Sáčkový vysavač Philips Performer Silent
FC8784/09 

Sáčkový vysavač

Další tipy

 
  1. Pokud jsou ve vaší rodině alergici, určitě se při výběru soustřeďte na to, aby měl vysavač protialergický filtr, který zachytí 99,9 % jemného prachu – včetně pylů, chlupů domácích zvířat a roztočů.
  2. Dostat chlupy z koberce je nadlidský výkon, určitě se vám velmi uleví, pokud bude vysavač uzpůsoben do domácností se zvířaty a jeho příslušenství bude obsahovat kvalitní robotický kartáč.
  3. Máte už dost neustálého vysávání koberců? Pořiďte si robotický vysavač na koberce. Má menší výkon než klasický vysavač, ale můžete si ho nastavit tak, aby vysával třeba každý den, takže vaše koberce zůstanou automaticky stále čisté.

Vysávání bude radost


S výkonným vysavačem s dobrým uzpůsobením právě pro vaši domácnost bude vysávání radost, protože bude rychlé a efektivní. Podívejte se na nabídku kvalitních vysavačů Philips. Věříme, že tam naleznete ten pravý, který skvěle zapadne do vaší domácnosti a bude naprosto vyhovovat vašim požadavkům.

 

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.