MiniVac

Ruční vysavač

  MiniVac

  Ruční vysavač

  Výkonný MiniVac pro dokonalé čištění

  Užijte si lepších výsledků vysávání díky výkonnému vysavači Philips MiniVac 12 V určenému pro použití doma i v autě. Cyklónové bezsáčkové proudění vzduchu a dvoustupňový filtrační systém zaručují trvalý výkon, zatímco aerodynamický design hubice zajišťuje lepší odsávání prachu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ruční vysavač

12V baterie, Bezsáčkový cyklónový, 5 kusů příslušenství a úložný vak, Domů a do auta (se zástrčkou do auta) FC6149/01 Najít podobné výrobky

Výkonný MiniVac pro dokonalé čištění

Cyklónové proudění vzduchu bez sáčků a aerodynamická hubice

 • Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice vysavače Philips MiniVac je vytvořen tak, aby zajistil optimální vysávání i těch nejmenších prachových částeček. Ergonomický tvar hubice přispívá k vyčištění i těch nejobtížněji dosažitelných oblastí.

 • 2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  Cyklónové proudění vzduchu bezsáčkového vysavače udržuje nečistoty uvnitř, čímž zajišťuje optimální vysoký sací výkon a dlouhotrvající čistotu. Dvoustupňový filtrační systém zajišťuje, že jakmile jsou nečistoty uvnitř, nedostanou se již ven. První filtr zadržuje největší nečistoty, zatímco druhý skládaný filtr zachycuje jemnější prachové částice.

 • Výkonné baterie NiMH 12 V pro dlouhotrvající výkon

  Výkonné baterie NiMH 12 V pro dlouhotrvající výkon

  Výkonné niklmetalhydridové baterie* (NiMH) s delší dobou provozu vysavače Philips MiniVac si poradí s paměťovým efektem. Tento efekt časem snižuje kapacitu baterií, čímž se snižuje doba provozu. Vysavač Mini Vac s bateriemi NiMH se vyznačuje déletrvajícím výkonem oproti výrobkům se standardními niklkadmiovými bateriemi (NiCd), které mají paměťový efekt.

 • Nabíječka s držákem příslušenství

  Nabíječka s držákem příslušenství

  Vysavač Philips MiniVac můžete skladovat na praktické nabíjecí základně, pověšené na zeď nebo umístěné na stole. To znamená, že vysavač Mini Vac s výkonnou nabíjecí baterií je připraven, kdykoli jej potřebujete.

 • Konektor do auta pro neomezenou výdrž

  Konektor do auta pro neomezenou výdrž

  Vysavač Philips MiniVac 12 V je ideální pro čištění auta, protože je vybaven zástrčkou do auta a umožňuje dosáhnout i do těch nejobtížněji dosažitelných prostor, aniž byste museli vysavač MiniVac nabíjet. Je tedy stále připraven k použití!

 • Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Vysavač Philips Mini Vac je vybaven zaoblenou rukojetí, která zajišťuje optimální uchopení. Vysavač můžete uchopit libovolným způsobem. Měkký gumový povrch je jemný a umožňuje potřebný pevný stisk.

 • Široká paleta příslušenství pro nejrůznější účely

  Široká paleta příslušenství pro nejrůznější účely

  Vysavač Philips MiniVac se dodává se širokou paletou příslušenství, takže čištění doma nebo v autě vyžaduje jen minimální námahu. Součástí vysavače je malý kartáčový nástavec, velký a malý nástavec pro štěrbiny a dlouhá hadice: jde ideální pro čištění obtížně dosažitelných míst. Jednoduše představuje ideální kombinaci pro čištění domácnosti i auta!

 • Úložné pouzdro pro uskladnění v autě

  Úložné pouzdro pro uskladnění v autě

  Úložné pouzdro vám umožní mít veškeré příslušenství a konektor do auta pohromadě. Budete tak mít vždy vše potřebné na čištění auta po ruce!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat