MiniVac

Ruční vysavač

  MiniVac

  Ruční vysavač

  Zelenější každý den

  Vysavač Philips MiniVac EnergyCare 10,8 V je vybaven lehkou, výkonnou a dlouhotrvající lithium-iontovou technologií baterií. Systém efektivního nabíjení přestane po nabití baterií čerpat energii, takže nedochází k jejímu plýtvání. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ruční vysavač

10, 8V baterie (lithiová), Bezsáčkový cyklónový, Štěrbinový a kartáčový nástavec, ECO FC6148/01 Najít podobné výrobky

Zelenější každý den

Šetřete až 70 % energie díky efektivnímu nabíjení*

 • Akum. Li-Ion s dlouhotrvajícím výkonem

  Akum. Li-Ion s dlouhotrvajícím výkonem

  Výkonné lithium-iontové baterie (Li-Ion) vysavače Philips Mini Vac mají oproti standardním nikl-kadmiovým bateriím déle trvající výkon. Lithium-iontové baterie jsou velmi lehké a zjednodušují práci při vysávání.

 • Nabíjecí stojan s kartáčem a nástavcem pro štěrbiny

  Nabíjecí stojan s kartáčem a nástavcem pro štěrbiny

  Nabíjecí stojan vysavače MiniVac pojme jak kartáč, tak nástavec pro štěrbiny. Kartáč zabezpečí, že při úklidu nedojde k poškození choulostivých povrchů a nástavec pro štěrbiny vám umožní přístup k obtížně dosažitelným místům.

 • Systém nabíjení se vypne, jsou-li baterie nabité

  Systém nabíjení se vypne, jsou-li baterie nabité

  Efektivní systém nabíjení se automaticky vypne po úplném nabití baterií. Přestane čerpat energii, čímž ji ušetří. Ostatní systémy nabíjení běžně pokračují v nabíjení, i když jsou baterie plně nabité, což vede k plýtvání energií.

 • 2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  Cyklónové proudění vzduchu bezsáčkového vysavače udržuje nečistoty uvnitř, čímž zajišťuje optimální vysoký sací výkon a dlouhotrvající čistotu. Dvoustupňový filtrační systém zajišťuje, že jakmile jsou nečistoty uvnitř, nedostanou se již ven. První filtr zadržuje největší nečistoty, zatímco druhý skládaný filtr zachycuje jemnější prachové částice.

 • Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice vysavače Philips MiniVac je vytvořen tak, aby zajistil optimální vysávání i těch nejmenších prachových částeček. Ergonomický tvar hubice přispívá k vyčištění i těch nejobtížněji dosažitelných oblastí.

 • Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Vysavač Philips Mini Vac je vybaven zaoblenou rukojetí, která zajišťuje optimální uchopení. Vysavač můžete uchopit libovolným způsobem. Měkký gumový povrch je jemný a umožňuje potřebný pevný stisk.

 • Hubice odepínatelná jedním cvaknutím pro snadné vyprázdnění

  Hubice odepínatelná jedním cvaknutím pro snadné vyprázdnění

  Vysavač Philips MiniVac můžete snadno a rychle vyprázdnit a hygienicky vyčistit. Díky hubici, která se snadno zacvakne jediným krokem, můžete vysavač Philips MiniVac vyprázdnit, aniž byste se museli dotknout nečistot.

Zobrazit všechny specifikace
 • v porovnání s předchozím modelem Philips FC6050. Interní test provedený skupinou Philips Consumer Lifestyle v roce 2007.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat