MiniVac

Ruční vysavač

  MiniVac

  Ruční vysavač

  Výkonný MiniVac pro dokonalé čištění

  Užijte si lepších výsledků vysávání díky výkonnému vysavači Philips MiniVac 9,6 V. Cyklónové bezsáčkové proudění vzduchu a dvoustupňový filtrační systém zaručují trvalý výkon, zatímco aerodynamická hubice zajišťuje lepší odsávání prachu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ruční vysavač

9, 6V baterie, Bezsáčkový cyklónový, Štěrbinový a kartáčový nástavec FC6145/01 Najít podobné výrobky

Výkonný MiniVac pro dokonalé čištění

Cyklónové proudění vzduchu bez sáčků a aerodynamická hubice

 • Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice vysavače Philips MiniVac je vytvořen tak, aby zajistil optimální vysávání i těch nejmenších prachových částeček. Ergonomický tvar hubice přispívá k vyčištění i těch nejobtížněji dosažitelných oblastí.

 • 2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  Cyklónové proudění vzduchu bezsáčkového vysavače udržuje nečistoty uvnitř, čímž zajišťuje optimální vysoký sací výkon a dlouhotrvající čistotu. Dvoustupňový filtrační systém zajišťuje, že jakmile jsou nečistoty uvnitř, nedostanou se již ven. První filtr zadržuje největší nečistoty, zatímco druhý skládaný filtr zachycuje jemnější prachové částice.

 • Výkonné baterie NiMH 9,6 V pro dlouhotrvající výkon

  Výkonné baterie NiMH 9,6 V pro dlouhotrvající výkon

  Výkonné niklmetalhydridové baterie* (NiMH) s delší dobou provozu vysavače Philips MiniVac si poradí s paměťovým efektem. Tento efekt časem snižuje kapacitu baterií, čímž se snižuje doba provozu. Vysavač Mini Vac s bateriemi NiMH se vyznačuje déletrvajícím výkonem oproti výrobkům se standardními niklkadmiovými bateriemi (NiCd), které mají paměťový efekt.

 • Tenká nabíjecí základna (zeď nebo stůl)

  Tenká nabíjecí základna (zeď nebo stůl)

  Vysavač Philips Mini Vac můžete skladovat na praktické nabíjecí základně, pověšené na zeď nebo umístěné na stole. To znamená, že vysavač Mini Vac s výkonnou baterií je připraven, kdykoli jej potřebujete.

 • Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Vysavač Philips Mini Vac je vybaven zaoblenou rukojetí, která zajišťuje optimální uchopení. Vysavač můžete uchopit libovolným způsobem. Měkký gumový povrch je jemný a umožňuje potřebný pevný stisk.

 • Hubice odepínatelná jedním cvaknutím pro snadné vyprázdnění

  Hubice odepínatelná jedním cvaknutím pro snadné vyprázdnění

  Vysavač Philips MiniVac můžete snadno a rychle vyprázdnit a hygienicky vyčistit. Díky hubici, která se snadno zacvakne jediným krokem, můžete vysavač Philips MiniVac vyprázdnit, aniž byste se museli dotknout nečistot.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat