MiniVac

Ruční vysavač

  MiniVac

  Ruční vysavač

  Vyčistěte své auto jako nikdy předtím

  Užijte si lepších výsledků vysávání díky výkonnému vysavači Philips MiniVac 12 V do auta. Cyklónové bezsáčkové proudění vzduchu a dvoustupňový filtrační systém zaručují trvalý výkon, zatímco aerodynamický design hubice zajišťuje lepší odsávání prachu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ruční vysavač

12V do auta, Bezsáčkový cyklónový, 5 kusů příslušenství a úložný vak, Auto (s zástrčkou do auta) FC6141/01 Najít podobné výrobky

Vyčistěte své auto jako nikdy předtím

Cyklónové proudění vzduchu bez sáčků a aerodynamická hubice

 • 2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  2stupňové cyklónové proudění vzduchu bez sáčků pro optimální filtrování

  Cyklónové proudění vzduchu bezsáčkového vysavače udržuje nečistoty uvnitř, čímž zajišťuje optimální vysoký sací výkon a dlouhotrvající čistotu. Dvoustupňový filtrační systém zajišťuje, že jakmile jsou nečistoty uvnitř, nedostanou se již ven. První filtr zadržuje největší nečistoty, zatímco druhý skládaný filtr zachycuje jemnější prachové částice.

 • Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice pro lepší odsávání prachu

  Aerodynamický design hubice vysavače Philips MiniVac je vytvořen tak, aby zajistil optimální vysávání i těch nejmenších prachových částeček. Ergonomický tvar hubice přispívá k vyčištění i těch nejobtížněji dosažitelných oblastí.

 • Konektor do auta pro neomezenou výdrž

  Konektor do auta pro neomezenou výdrž

  Vysavač Philips MiniVac 12 V je ideální pro čištění auta, protože je vybaven zástrčkou do auta a umožňuje dosáhnout i do těch nejobtížněji dosažitelných prostor, aniž byste museli vysavač MiniVac nabíjet. Je tedy stále připraven k použití!

 • Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Zaoblená rukojeť pro optimální uchopení

  Vysavač Philips Mini Vac je vybaven zaoblenou rukojetí, která zajišťuje optimální uchopení. Vysavač můžete uchopit libovolným způsobem. Měkký gumový povrch je jemný a umožňuje potřebný pevný stisk.

 • Úložné pouzdro pro uskladnění v autě

  Úložné pouzdro pro uskladnění v autě

  Úložné pouzdro vám umožní mít veškeré příslušenství a konektor do auta pohromadě. Budete tak mít vždy vše potřebné na čištění auta po ruce!

 • Široká paleta příslušenství pro nejrůznější účely

  Široká paleta příslušenství pro nejrůznější účely

  Vysavač Philips MiniVac se dodává se širokou paletou příslušenství, takže čištění auta vyžaduje jen minimální námahu. Součástí vysavače je malý kartáčový nástavec, velký a malý nástavec pro štěrbiny a dlouhá hadice: je ideální pro čištění obtížně dosažitelných míst. Představuje ideální kombinaci pro čištění auta!

 • Vhodný pro 12V použití se zástrčkou pro auto

  Zapojte vysavač Philips MiniVac do auta přes příslušný kabel a získáte 12V napětí pro optimální provoz.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat