Elektrický smeták

  Elektrický smeták

  Už žádné ohýbání

  Tento elektrický smeták Philips se výborně hodí pro rychlé čištění podlah: rychle rotující otočný kartáč snadno zachycuje nečistoty a snadno se ovládá. Smeták pracuje velmi potichu a díky ohebné násadě se snadno dostanete i do těžko přístupných míst. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Už žádné ohýbání

Lehce dosáhne na obtížná místa

 • Ohebná násada

  Ohebná násada

  Ohebná násada zaručuje snadné čištění i na těžko dostupných místech. Už se nemusíte ohýbat, abyste uklidili místa pod nábytekem, smeták to udělá za vás.

 • Rychle rotující otočný kartáč

  Rychle rotující otočný kartáč

  Práci usnadňuje elektrický rotující kartáč, který automaticky sbírá nečistoty do samostatného zásobníku na nečistoty. Zapněte elektrický smeták a bez námahy odstraňte nečistoty, drobečky, vlasy apod. Dynamická rotace kartáče je bezpečná a účinná na každém typu tvrdých podlah nebo nízkých kobercích, které máte doma.

 • Baterie NiMH, šetrná k životnímu prostředí

  Baterie NiMH, šetrná k životnímu prostředí

  Můžete se volně pohybovat, aniž by se vám do cesty dostal síťový kabel. Výkonné niklometalhydridové nabíjecí akumulátory umožňují až 50 minut čištění tvrdých podlah. Niklometalhydridové akumulátory jsou šetrné k životnímu prostředí. Znamená to, že neobsahují vysoce toxické látky a díky tomu jsou šetrnější k životnímu prostředí. Kromě toho mají tyto akumulátory delší výkon, který zaručuje dlouhodobě vysokou výkonnost zařízení.

 • Boční kartáče

  Boční kartáče

  Boční kartáče umístěné na smetáku zajišťují dosažení dobrých výsledků při čištění u stěn. Kartáče přemístí nečistoty ze strany na přední stranu smetáku, takže rotační kartáč může zachytit všechny nečistoty.

 • Jedinečný systém pro odstraňování nečistot z přihrádky

  Jedinečný systém pro odstraňování nečistot z přihrádky

  Jedinečný systém manipulace s prachem zajišťuje snadné sbírání nečistot z podlahy do koše. Zásuvku na nečistoty lze otevřít jedním stisknutím tlačítka a její obsah můžete vyprázdnit přímo do koše, aniž byste se museli ohýbat nebo dotýkat nečistot.

 • Měkká rukojeť

  Měkká rukojeť

  Měkká rukojeť zajišťuje pohodlné uchopení. Měkký gumový povrch je příjemný na dotek a umožňuje pevné uchopení, které potřebujete.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat