1
Péče o vlasy

Nejlepší způsob, jak předcházet roztřepeným konečkům

I když může vznik roztřepených konečků představovat hrozbu kdykoliv v průběhu roku, během zimních měsíců je tento jev ještě častější, a to vzhledem k tomu, že nízké teploty mohou Vaše vlasy připravit o vlhkost. A jaké je řešení? Existuje několik technik, které můžete použít.

Jedním z největších faktorů je úprava vlasů pomocí tepla. Z tohoto důvodu jsme ve Philips vyvinuli žehličky a kulmy Philips Sublime Ends a Vivid Ends, které obsahují několik možností nastavení teploty v rozmezí od 130°C do 230°C. Tyto produkty tak díky technologii UniTemp umožňují dosažení výborných výsledků při mírnějších teplotách, brání třepení konečků a umožňují Vám bezpečnější a častější úpravu vlasů.

Jaké techniky můžete používat, abyste předešla vzniku roztřepených konečků?

Jakkoliv je užitečné se dobře orientovat v procesu vedoucím ke vzniku roztřepených konečků, ještě užitečnější je vědět, jak vzniku celého procesu předcházet.

Nesmírně důležité je pravidelné stříhání konečků vlasů - provedené nejlépe kadeřníkem, vzhledem k tomu, že běžné domácí nebo kuchyňské nůžky nejen že nejsou pro stříhání vlasů určeny, ale dokonce mohou kvůli tupému ostří vznik roztřepení způsobit. Pokud si budete vlasy zastřihávat sama, použijte kadeřnické nůžky.

Dokonce i pouhé mytí vlasů může vést k jejich poškození. Proto byste měla své vlasy sušit velmi opatrně a spíše je jemně osušit ručníkem, než je energicky třít do sucha.

Skvělým pomocníkem Vám může být i vlasový olej, který na vlasech vytvoří ochrannou vrstvu. Po mytí vždy použijte kondicionér, který poskytuje ochranu před běžnými vlivy jako je česání, úprava vlasů nebo třeba studený únorový vítr.

Buďte proaktivní a předejděte třepení

Prevence je vždy lepší než následná léčba, a roztřepené konečky nejsou výjimkou. Díky schopnosti zajistit až 95% konečků bez roztřepení* může být žehlička či kulma z řady Sublime Ends a Vivid Ends Vaším důvěrným společníkem na cestě za dokonale hladkými či naopak rozverně vlnitými vlasy.
*po 2 letech simulovaného žehlení vlasů průměrného Evropana při teplotě 200 oC a kulmování při teplotě 180 oC, konečky bez roztřepení

Související produkt:
StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

Související produkt:
StyleCare Kulma Sublime Ends

StyleCare Kulma Sublime Ends

Exkluzivní měsíční nabídky pro odběratele Philips Newsletteru.

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.