1
Péče o suché vlasy

Péče o suché vlasy

Dostatek vlhkosti ve vlasu je klíčový při určování jeho kvality. Pokud vlasy neobsahují dostatečné množství molekul vody, pak jsou drsné na omak, třepí se a jsou křehké. Dostatek vlhkosti ve vlasech navíc určuje jejich schopnost se přizpůsobit, tvarovat i být pružné. Suché vlasy nejsou hezké na pohled, protože vypadají velmi unaveně a matně. Jsou prostě “bez života”.

Co na suché a lámavé vlasy bez lesku a na suché konečky?


Protože se suché vlasy často cuchají a lámou, pořiďte si kvalitní kartáč s přírodními štětinami, který bude šetrný k suchým vlasům i suchým konečkům, které jsou nejkřehčí a nejvíce se lámou.

Hydratace pro suché vlasy


Vysušené vlasy volají po hydrataci. Olej působí na suché vlasy jako zázračný elixír. Používejte kvalitní vlasovou kosmetiku určenou na suché a unavené vlasy. Kvalitní šampón, kondicionér a maska s přírodními oleji, které vlasy hydratují, jsou správnou volbou, jak na suché vlasy. Nejlepší je poradit se o vhodné péči s odborníkem. Zkuste se také zeptat na přírodní masky na vlasy. Skvělý způsob, jak se postarat o suché vlasy i o suché konečky vlasů přírodní cestou, jsou pravidelné zábaly s kvalitným olivovým olejem.

Kvalitní pomocníci při péči o suché vlasy


Suché vlasy by se neměly příliš vysoušet fénem, žehlit nebo kulmovat. Pokud však chcete dosáhnout krásného účesu, neobejdete se bez vysoušeče vlasů a žehličky na vlasy. Philips se zaměřil na potřeby žen se suchými vlasy a vznikla řada Philips Moisture Protect, která obsahuje žehličku a vysoušeč vlasů. Tato řada je unikátní, protože používá senzor Moisture Protect, který je schopen pomocí vyspělé technologie diagnostikovat kvalitu vlasů a následně zvolit správnou teplotu pro vysoušení vlasů, žehlení či úpravu vlasů. Tato exkluzivní technologie zajistí, že se vlasy nebudou během používání přístrojů této řady ničit a vysušovat.
Suché vlasy

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Suchá pokožka hlavy


S problémem suchých vlasů často přichází i suchá kůže na hlavě, která svědí a často se na ní objevují lupy. V tomto případě se zcela vyhněte chemickým produktům péče o vlasy a na suchou pokožku hlavy si pořiďte speciální šampón, který bude zklidňovat a hydratovat vlasy i suchou kůži ve vlasech.

 

Nepoužívejte staré a nekvalitní fény a kulmy na vlasy, protože příliš vysoká teplota těchto zařízení suchou kůži na hlavě ještě více vysuší a podráždí. Kvalitní přístroje z řady Moisture Protect jsou šetrné nejen k vlasům, ale i k pokožce hlavy.

Vysoušení vlasů s ochranou proti poškození vlasů


Vysoušení vlasů je činnost, která se odehraje několikrát do týdne, přitom každé vysoušení nekvalitním fénem vlasy poškozuje. Vysoušeč vlasů Philips Moisture Protect obsahuje unikátní technologii, která zajistí, že se nenaruší přirozená hydratace vlasů. Má také ionizační péči pro hladký a lesklý účes a mnoho dalších užitečných funkcí pro zdravé vysoušení vlasů a tvorbu dokonalého účesu.
Fén na vlasy

Zdravé vlasy v dokonalých vlnách nebo elegantním hladkém účesu


Krásné lokny zdravých vlasů jsou snem mnoha žen s rovnými vlasy. Elegantní a upravený vzhled dokonale vyžehlených vlasů je zase přáním žen s divokými vlnami. Dokonale hladký účes zajistí žehlička na vlasy Philips Moisture Protect pro zdravé vlasy. Stejně jako vysoušeč vlasů Philips Moisture Protect, i tato žehlička obsahuje unikátní technologii Moisture Protect od Philips pro zachování přirozené hydratace vlasů. Velmi šetrné žehlení vlasů zajistí i plovoucí deštičky, které vlasy chrání před polámáním. Samozřejmostí je opět ionizační péče o vlasy.
Žehlička na vlasy

Doporučené produkty s technologií MoistureProtect

Žehlička na vlasy MoistureProtect

Žehlička na vlasy

Fén na vlasy MoistureProtect

Fén na vlasy

Další tipy na správnou péči o vlasy


Jak pečovat o suché vlasy a jak na suchou pokožku hlavy už víte. Připravili jsme pro vás další tipy, jak správně pečovat o různé druhy vlasů.
 

Doporučené produkty Philips péče o vlasy

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.