1
Výrobky

Jak získat z čištění zubů maximum


Abyste vytěžili maximum z rutinních činností a zajistili si maximální přínos z používání předmětů každodenní péče, je důležité zvolit takový kartáček, který během doby věnované čištění zubů dosáhne nejvyšší efektivity.

Nedovolte, aby vás problémy se zdravím ústní dutiny obíraly o čas.

   

Pokud dovolíte, aby se problémy se zdravím ústní dutiny zhoršily, může se stát, že budete muset k zubaři chodit mnohem častěji. Proto vám ušetří čas, pokud budete dbát v první řadě na prevenci a nedopustíte, aby se ze zubního plaku vyvinul zdravotní problém. Stačí si správně čistit zuby dvakrát denně dvě minuty a jednou denně použít pomůcky na mezizubní hygienu. A se zdravím ústní dutiny nebudete mít nikdy problém.

Efektivní péče o zuby a dásně


Pokud máte zubní plak nebo již zánět dásní, představuje sonický zubní kartáček skvělý způsob, jak se problému rychle zbavit. Delší a účinnější čištění po dobu dvou týdnů by mělo oba problémy vyřešit, pokud jsou zachyceny včas. Každodenní používání mezizubních pomůcek a strava s nízkým obsahem cukrů a škrobů také pomůže.

Philips Sonicare

Jak může sonický zubní kartáček Philips Sonicare pomoci?

 

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vykoná 31 000 stěrů za minutu, mnohonásobně více oproti manuálnímu zubnímu kartáčku s 300 stěry za minutu. To znamená, že dvě minuty strávené čištěním zubů sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare odpovídají zhruba měsíci strávenému čištěním manuálním zubním kartáčkem. Skvělý způsob, jak využít čas strávený čištěním zubů na maximum.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).