1
90 dní záruka vrácení peněz

Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz

Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz?


Zaregistrujte
jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu.

 

V případě, že chcete produkt vrátit, tak nejpozději do 90 dnů od nákupu odešlete žádost pro vrácení výrobku prostřednictvím webového formuláře na https://www.philips.cz/c-e/mbg.

 

Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu.


Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem vyplnit formulář na https://www.philips.cz/c-e/mbg.


Do této akce jsou zařazeny všechny sonické kartáčky a přístroje mezizubní hygieny Philips Sonicare zakoupené v období od 1. 9. 2018 do 31. 12. 2020 u vybraných partnerů na území ČR. Do této akce není zařazen model Philips Sonicare Clean HX3212/15.  

90 dní akce na Philips Sonicare

Jaké jsou rozdíly mezi sonickým a manuálním zubním kartáčkem?

Manuální nebo elektrický kartáček
Přehrát video
Důležitý je také správný výběr zubní pasty. U manuálních i sonických kartáčků vybírejte jemné zubní pasty, které jsou bez abrazivních mikročásteček, a méně pěnivé."

Kateřina, dentální hygienistka

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.