1
Výrobky

Strava ovlivňuje všechno

 

Život může být docela rychlý. Snadno zapomenete na malá rozhodnutí, která každý den děláte, a která ovlivňují zdraví vašich zubů. Zejména naše strava může zásadně ovlivnit vzhled a zdraví našich zubů a pocity, které ze svých zubů a dásní máme. A důležitou roli má také způsob péče o ústní dutinu.

one-apple-a-day

Všeho s mírou

 

Potraviny, které jíme a pijeme, jsou jedním z hlavních faktorů ovlivňujících zdraví našeho chrupu. Je notoricky známé, že sladké a kyselé potraviny oslabují zubní sklovinu, což může způsobit kazivost zubů. Červené víno, káva, čaj a perlivé nápoje nás lákají, ale měli bychom je pít s mírou.

Přirozené bělení zubů

 

Naštěstí pro vás máme i dobré zprávy. Existuje mnoho potravin, které přirozeně bělí zuby a chutnají stejně dobře jako jejich nezdravé varianty. Přírodní enzymy z ovoce, jako jsou jablka, ananas, rozinky, jahody, ale stejně tak i sýr, ořechy a brokolice vám pomohou k zářivému úsměvu. A také skvěle chutnají (jen ne všechny najednou).

Kdy si čistit zuby

 

Je důležité, abyste si zuby čistili dvakrát denně, pokaždé alespoň dvě minuty. Tím odstraníte veškerý zubní plak, který se během dne vytvořil na zubech, což také pomůže minimalizovat zbarvení zubů. Používáním sonického zubního kartáčku Philips Sonicare získáte jistotu, že doba čištění zubů je nejlépe využita.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).