1
Výrobky

Ano, mezizubní pomůcky skutečně potřebujete

 

Tuto otázku jste již od svého zubaře jistě někdy slyšeli: používáte denně mezizubní pomůcky? Ideální odpověď je „ano“. Ještě lepší je, když můžete sebevědomě říci, že mezizubní pomůcky používáte pravidelně a správně, což znamená, že účinněji odstraňujete veškerý plak z mezizubních prostor.

Proč používat mezizubní pomůcky

 

Abyste výrazně zlepšili zdraví své ústní dutiny, stačí používat mezizubní pomůcky jednou denně. Mezizubními pomůckami odstraníte zubní plak plný bakterií z mezizubních prostorů, do kterých se zubní kartáček nedostane, nebo kde se usazují zbytky potravin. Mezizubní pomůcky jsou důležité i pro zdravé dásně, takže jejich používání je důležitou součástí každodenního čištění zubů.

Výhody a nevýhody čištění zubní nití

 

Zubní nit je určená k čištění mezizubních prostor, do kterých se kartáček nedostane. Zuby se očistí od plaku a bakterií, což minimalizuje riziko vzniku problémů se zdravím ústní dutiny a zápachem z úst. Nit je skvělým pomocníkem pro mechanické odstraňování zbytků potravy z mezizubních prostorů. Jejím každodenním používáním tak zajistíte, aby vaše ústní dutina zářila zdravím.

Vyšší úroveň péče: Philips AirFloss

 

Pokud se vám představa zasouvání zubní nitě mezi zuby nelíbí, vyzkoušejte Philips AirFloss. Philips AirFloss je speciální nástroj, který umožňuje čištění mezizubních prostorů směsí vzduchu a vody. Je to bezpečné, jemné a rychlé - na vyčištění všech mezizubních prostor stačí 60 sekund.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).