Daily Collection

  Kuchyňský robot

  Ušetřete prostor a námahu

  Ušetřete prostor, námahu a čas s vertikálním kuchyňským robotem Philips HR7625/70. Je mimořádně výkonný a dokonale multifunkční, takže všechny přípravy dokončíte během několika sekund! Obsahuje šlehač. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Daily Collection Kuchyňský robot

500 W, Kompaktní sestava 2 v 1, 2l nádoba HR7625/70 Najít podobné výrobky

Ušetřete prostor a námahu

Ultrakompaktní kuchyňský robot s mixérem

 • Veškeré příslušenství se vejde do nádoby, což umožňuje kompaktní ukládání.

  Veškeré příslušenství se vejde do nádoby, což umožňuje kompaktní ukládání.

  Systém Microstore umožňuje uložit veškeré příslušenství do nádoby pro snadné a kompaktní ukládání.

 • 2 rychlosti a pulsní režim

  2 rychlosti a pulsní režim

  Kuchyňský robot Philips má dvě nastavení rychlosti pro tvrdé a měkké ingredience. Navíc má funkci pulsní regulace například pro krájení česneku nebo drcení ledu.

 • 500W motor umožňuje zvládnout velká množství a důkladné hnětení

  500W motor umožňuje zvládnout velká množství a důkladné hnětení

  Díky 500W motoru, 2 nastavením rychlosti a pulsnímu tlačítku vyberete tu správnou rychlost pro dosažení optimálních výsledků

 • Snadno provádí více než 25 funkcí

  Snadno provádí více než 25 funkcí

  Kuchyňský robot obsahuje 7 kusů příslušenství, jež provádějí více než 25 funkcí. Toto příslušenství, které lze mýt v myčce, tvoří hnětací nástroj pro míchání litého těsta a důkladné hnětení. Nůž z nerezové oceli pro přípravu masa a zeleniny. Nástavec v podobě kovového disku, který zvládne střední a jemné strouhání a drcení. Mixér odolný proti rozbití o objemu 1,5 l pro mixování, drcení a míchání nejrůznějších přísad. A emulgační disk pro přípravu šlehané smetany a majonézy.

 • Vertikální provedení zabere o 35 % méně kuchyňského prostoru

  Zvláštní vertikální provedení má o 35 % menší plochu než kuchyňské roboty s uspořádáním vedle sebe. Tím šetří cenný pracovní prostor, což znamená, že kuchyňským robotem nyní může být vybavena i ta nejmenší kuchyň.

 • Včetně mixéru

  Kuchyňský robot obsahuje 7 kusů příslušenství, jež provádějí 28 funkcí. Patří k nim: nerezový nůž pro krájení, šlehání, tření, drobení, sekání, vmíchávání, rozmačkávání, rozemílání, mixování; hnětací nástroj pro (důkladné) hnětení; nástavec pro středně jemné krájení zeleniny a ovoce; nástavec pro středně jemné strouhání zeleniny, ovoce a sýra; emulgační disk pro šlehání, přípravu pěny a emulgaci; nástavec pro drcení brambor a mixér pro mixování, drcení, přípravu pěny, mletí, přípravu (jemného) pyré, homogenizaci, rozmělňování, mletí, přípravu koktejlů a míchání.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat