1
Jak navlnit vlasy

Jak navlnit vlasy

 

Když kolem vás projde žena s hřívou loken, smutně si pomyslíte: „A já mám vlasy rovné jako hřebíky.“ Nezoufejte, rovné vlasy, o které se jejich majitelka dobře stará, jsou elegantní a snadno je zkrotíte do krásného a upraveného účesu. Majitelky bujné hřívy kudrnatých vlasů často řeší náročnou úpravu. Kudrnaté vlasy totiž bývají velmi suché a utíkají do všech stran. 

 

Udělejte ze svých přirozeně rovných vlasů výhodu. Někdy můžete nosit dokonale hladké a upravené účesy, ale když budete mít náladu, můžete si dopřát romantické vlny či oslnivé lokny. Pokud hledáte způsob, jak vlasy jednoduše navlnit, připravili jsme si pro vás hned několik tipů.

Jak zvlnit vlasy bez použití přístrojů

 

Dva způsoby, jak na vlnité vlasy, které popisujeme níže, můžete zkusit kdykoliv a bez použití přístrojů. Jsou to tedy ty nejlevnější a nejprostší způsoby, jak dosáhnout většího objemu a hezkých vlnek. Nevýhodou těchto dvou způsobů je ale jejich pracnost. Vlnky se také brzy vytratí, obzvlášť pokud máte delší vlasy.

Vlnité vlasy

Nejlevnější a nejznámější způsob, jak zvlnit vlasy

 

Pomocí copánků vytvoříte snadno jemnější vlnky, to už pravděpodobně víte od dětství, kdy vám je s láskou pletla maminka. Pokud chcete dosáhnout maximálního efektu, měla byste copánky plést z vlhkých vlasů. Ideální stav pro pletení jsou lehce mokré vlasy po umytí, které jste nechala volně proschnout nebo je lehce vyfénovala. Před samotným pletením do vlasů ještě naneste trochu jemně tužícího přípravku.

Rozverní šnečci

 

Máte kratší vlasy a chtěla byste účes rozverný a zajímavý? Pak si po celé hlavě udělejte malé „šnečky“ z pramenů vlasů a každý důkladně zajistěte gumičkou. Ideálně je opět tvořte z vlhkých vlasů, do kterých jste předem nanesla trochu tužidla

 

Obě varianty pak ráno opatrně rozpleťte a prsty jemně vlasy prohrábněte. Následně přelakujte a užívejte si, že budete po celý den trošku jiná než obvykle.

Vlny ve spreji

 

Někteří výrobci vlasové kosmetiky mají ve své nabídce i produkty, které slibují, že pokud si je nanesete na rovné vlasy, tak získáte ledabylé plážové vlny. 

 

Všechny tyto stylingové spreje obsahují sůl, efekt na vaše vlasy je tedy podobný jako po koupání v moři a vaše vlasy také tak budou vonět. Zkuste vyzkoušet, zda vám tento způsob, jak zvlnit vlasy, vyhovuje. Určitě však používání sprejů pro zvlnění vlasů není vhodné pro každodenní a dlouhodobé používání. Sůl v těchto přípravcích samozřejmě vlasy hodně vysušuje.

Vlnité vlasy

Kudrnaté vlasy rychle a spolehlivě s pomocí těch správných přístrojů

 

Ty správné a moderní přístroje pro péči o vlasy vám zajistí rychlý a efektivní styling. Doporučujeme takové přístroje vybírat pečlivě, aby odpovídaly vašim požadavkům, a také se nebojte do nich investovat. Krásné vlasy plné objemu za to stojí a kadeřníci varují – pokud se vlas jednou výrazně poškodí, do dobré kondice už jej nic nevrátí.

Nejlepší kulma na lokny

 

Nejspolehlivějším způsobem, jak získat krásné a přirozené lokny, které dlouho vydrží, je pořízení vhodné kosmetiky na vlnité vlasy a kulmy na vlasy. Pokud zvolíte kulmu skutečně kvalitní, která je uzpůsobena pro každodenní používání, můžete si lokny plné objemu užívat třeba každý den bez toho, abyste negativně ovlivnila kvalitu svých vlasů.

 

Pokud oceníte rychlé a snadné použití, které vyústí v překrásné lokny, pak se vám Automatická kulma Philips MoistureProtect bude jistě líbit. Kulma se o vaše vlasy postará téměř sama, na vás bude především rozhodnutí, jaké lokny si vytvoříte. Toto šikovné zařízení má totiž velmi široké možnosti nastavení, vybrat si můžete z 27 možností stylingu – od roztomilých drobných vlnek až po elegantní velké lokny.

Automatická kulma Philips MoistureProtect

Univerzální nástroj? Žehlička?

 

Milují ji ženy s rovnými i kudrnatými vlasy. Kudrnaté vlasy umí zkrotit do uhlazeného a elegantního vzhledu a vlasy rovné umí proměnit v lehoučké a jemné vlny. Pokud chcete vlasy natáčet pomocí žehličky, volte takovou, která má oblé hrany a není příliš široká. Takový typ žehličky je například Žehlička na vlasy Philips MoistureProtect, se kterou můžete vlasy natáčet, ale především je žehlit bez obav o krásu a zdraví vašich vlasů.

 

Pamatujte však, že pokud jsou vaším cílem lokny, které vytvoříte snadno a rychle, pak pro vás není žehlička na vlasy to pravé. Žehlička je koncipována především pro tvorbu hladkých účesů a pro žehlení neposedných kudrnatých vlasů. Nejlépe se tak hodí pro ženy, které mají opačný cíl – chtějí uhlazené a rovné vlasy.

StyleCare Prestige

Lokówka MoistureProtect

BHB878/00
Philips MoistureProtect

Automatická kulma

MoistureProtect

BHB878/00
  • Tepelný senzor chrání vlasy před přehřátím  a zachováva jejich přirozenou hydrataci
  • 27 možností stylingu - drobné vlnky nebo elegantní volné lokny
  • Rychlé a jednoduché použití

 

Zjistěte jak navlnit vlasy | Philips

Doporučené produkty Philips péče o vlasy

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.