Vychutnejte si jedinečný výběr 16 specialit na jeden dotek

říjen 26, 2013

Praha – Káva je hned po vodě nejpopulárnějším nápojem, který lidé pijí téměř na celém světě. Je oblíbená pro svůj povzbuzující efekt, stejně jako pro rozmanitost chutí a bohaté aroma. Pokud i vy patříte k milovníkům kávy, pak pro vás máme dobrou zprávu. Společnost Philips přichází v září na český trh se dvěma novými modely automatických espress - Saeco GranBaristo HD8966 v designu nerezové oceli a černým Saeco GranBaristo HD8964. Jedná se o elegantní, velmi štíhlé přístroje s šířkou pouhých 21,5 cm, které s několika revolučními technologiemi vaří kávu rychleji, ve více variantách a nabízejí jednodušší údržbu.

Jednoduché ovládání a nekonečné variace možností
Nová automatická espressa Saeco GranBaristo s příkonem 1 900 W a tlakem čerpadla 15 barů patří mezi klenoty automatických kávovarů pro domácnost. Jsou dokonalé jak svým designem, tak technologiemi. Ovládání espressa je jednoduché a intuitivní, dominuje mu multifunkční O-LED displej. Stačí si jen zvolit oblíbenou směs kávy a nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí od síly, intenzity až po strukturu základu, pěnu a teplotu. Do paměti přístroje je možné zadat až šest unikátních profilů. Vyšší model Saeco GranBaristo HD8966 navíc poskytuje i jedinečnou možnost výměny zásobníku kávy a tím umožňuje připravit i další nepřeberné variace kávových chutí a vůní.
 

 

 Patentovaná posuvná karafa a výkonný ohřívač
Mléko se automaticky dávkuje z posuvné karafy na mléko (0,5 l) s automatickým čištěním, kterou lze odejmout a uložit do ledničky. Karafa disponuje dvěma komorami na pěnění, čímž zajišťuje perfektní teplotu mléka a brání jeho rozstřikování. Díky novému výkonnému ohřívači vody, který doslova v okamžiku ohřeje obvod kávy a brání tepelným ztrátám, si můžete vychutnat horký šálek kávy bez čekání. Kapacita zásobníku zrnkové kávy je 290 g, kapacita zásobníku na kávové sedliny je 20 porcí, nádržka na vodu má objem 1,8 l.

 

Technologie Saeco adapting system
Plně automatická espressa Saeco GranBaristo disponují unikátní technologií Saeco adapting system. Bez ohledu na druh kávové směsi nebo úrovně jejího pražení vždy dostanete přesně takovou kávu, jakou chcete, ať už zvolíte slabou, střední nebo silnou. To vše navíc za pomoci použití keramického mlýnku, který umele celá kávová zrna, zachovává aroma a káva se nikdy nepřehřeje.
 

 

 Jedinečný systém Saeco Brewing System
Saeco GranBaristo disponuje patentovaným systémem Saeco Brewing System, který umožňuje nastavit intenzitu vašeho espressa, protože při dávkování změní strukturu pěny. Pouhým otočením knoflíku můžete připravit pěnu přesně podle své chuti.

 

Automatické čištění a údržba
Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají o vždy dokonalou chuť kávy a dlouhou životnost přístroje. Obě tyto novinky jsou vybaveny revoluční spařovací jednotkou vyjímatelnou jediným prstem, takže čištění je ještě jednodušší.

 

Automatická espressa Saeco GranBaristo je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 36 999 Kč (HD8966) a 31 999 Kč (HD8964).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.