1
Krásné a zdravé vlasy

Jak na krásné a zdravé vlasy? Důležitá je pravidelná péče

Většina z nás si přeje zdravé vlasy, které jsou naší ozdobou. Proč ale vaše vlasy nevypadají tak zdravě a krásně, jak byste si přála?


Existuje celá řada důvodů proč způsob, jakým si běžně upravujete vlasy, není tou pravou cestou k tomu, jak mít krásné a zdravé vlasy. Možná jsou vaše vlasy zkřehlé a matné kvůli nadměrnému používání stylingových produktů, fénu, žehličky či kulmy. Další příčinou může být barvení vlasů i používání nekvalitního plastového kartáče, který vlasy cuchá.

Jak pečovat o vlasy?


Používejte jen kvalitní barvy na vlasy, v ideálním případě se nechte stříhat i barvit profesionálním kadeřníkem. V kadeřnictví se poptejte i na ideální kosmetickou péči o vaše vlasy. Péče o vlasy je klíčem k tomu, jak mít krásné vlasy.  Existuje vhodná kosmetická péče pro jemné vlasy, suché vlasy, kudrnaté vlasy, mastné vlasy a mnoho dalších.

Vypadávání?


Mnoho žen si stěžuje na velké množství vlasů, které jim během kartáčování a česání vypadává. Zkuste investovat do kvalitního kartáče s nylonovými štětinami. Vaše vlasy vám to několikanásobně vrátí. Vypadávání je často způsobeno i nedostatkem živin. Dobrou volbou je investice do vhodných doplňků stravy, které dodají potřebné vitamíny, minerály a další látky pro zdravé vlasy.

Suché vlasy? Pomůže regenerace vlasů.


Dalším častým problémem je suchost vlasů, která činí vlasy nepoddajné a zranitelné. Především v zimě je důležité používat kondicionér opravdu při každém mytí a určitě vám prospěje i olejový zábal či maska, tedy přírodní péče o vlasy. Právě přírodní kosmetika je skvělý způsob, jak uzdravit vlasy. Vlasy si zkuste v tomto období nemýt tak často jako obvykle, protože mokré vlasy jsou nejnáchylnější k poškození vnějšími vlivy.
Vivid Ends

Roztřepené konečky? Buďte bez obav, nejste v tom sama


Problém, kterému ve Philips věnujeme zvýšenou pozornost jsou roztřepené konečky, které trápí většinu žen.

 

Díky inovativním vlasovým žehličkám a kulmám z řady Philips StraightCare Prestige Sublime Ends a Vivid Ends můžete zapomenout na roztřepené konečky. Tyto kulmy a žehličky jsou vybavené technologií SplitStop a senzorem UniTemp. To znamená, že díky mírnějším teplotám můžete předcházet vzniku roztřepených konečků a zároveň dosahovat vynikajících výsledků. Můžete se tak rozloučit s tepelným poškozením vlasů a upravovat si vlasy tak často, jak jen chcete.

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

V čem přesně spočívá unikátní zázrak od Philips, který nikde jinde nenaleznete?

 

S obyčejnými žehličkami je těžké dosáhnout výsledku, který si ženy přejí. Je nutné, aby žehlily nebo upravovaly vlasy několika tahy žehličkou nebo opakovaným natáčením kulmou. Znova a znova. Je dokázáno, že většinou je to minimálně třikrát po sobě. Vlasy tím velmi trpí, protože se ničí jednak teplem, ale i třením. Nejvíce trpí konečky, které se pak snadněji třepí a jsou vysušené.

 

Důvodem, proč obyčejné žehličky nefungují na první pokus, je pokles teploty. Upravíte vrchní část vlasů, ale ve středu a na konečcích už zastaralá technologie není schopna vlasy pořádně vyžehlit nebo natočit. Unikátní senzor UniTemp, který je součástí řady Sublime Ends a Vivid Ends, minimalizuje pokles teploty a vlasy vyžehlíte nebo natočíte na první pokus. Nemusíte neustále opakovat tu stejnou činnost, šetříte čas, své vlasy a okamžitě dosáhnete perfektního výsledku.

Sublime ends

Philips StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

Ať už toužíte po krásných vlnách nebo lesklých rovných pramenech, žehličky a kulmy na vlasy z řady Sublime Ends a Vivid Ends mohou být vaším spolehlivým pomocníkem na cestě za zdravými a krásnými vlasy.

Jak mít krásné a zdravé vlasy? Přinášíme další tipy:


Jak správně pečovat o své vlasy už víte. Připravili jsme pro vás další tipy, jak na péči o různé druhy vlasů.
 

Doporučené produkty Philips péče o vlasy

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.