Maximální sací výkon pro snazší úklid

říjen 26, 2013

Praha – Ačkoliv vysávání patří spíše k automatickým domácím činnostem, i tak jej máme rádi rychle za sebou. Nechceme přejíždět každé místo několikrát, což se ale bohužel s postupným plněním prachového sáčku nedaří. Společnost Philips uvede v listopadu na český trh novou řadu sáčkových vysavačů PerformerActive FC865x. Ty díky technologii Airflow Max a silnému motoru udržují maximální sací výkon bez ohledu na zaplnění prachového sáčku. Součástí řady je šest modelů lišících se úrovní příkonu, sacím výkonem, rozsahem příslušenství a barevným provedením.

Jedinečná prachová komora
Nové vysavače Philips PerformerActive s technologií Airflow Max disponují speciálně tvarovanou prachovou komorou o kapacitě 4 litrů, která maximálně urychluje proudění vzduchu. Prachový sáček se zde otevírá rovnoměrně a v kombinaci s výkonným motorem tak získáváte nejvyšší sací výkon, i když se sáček již plní. O stavu naplnění informuje indikátor.

 

Nový vysavač Philips PerformerActive FC8658 s příkonem 2 100 W a max. sacím výkonem 425 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10. Jeho součástí je sací hubice TriActive, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Hubice má inovovaný tvar poskytující mimo jiné ještě lepší přilnavost k podlaze, zároveň její propojení za pomoci speciálního dvojitého kloubu umožňuje neustálý kontakt s podlahou, čímž nedochází ke snižování sacího výkonu během vysávání. Postranní kartáčky umožňují vyčištění nejen rohů a ohybů, ale také úzkých škvír, okrajů stěnových lišt a okolí nohou nábytku. Velký sací otvor v přední části hubice pohltí velké nečistoty bez nutnosti jejího zvedání. Kombinace délky napájecí šňůry 6 m s extra dlouhou ergonomickou rukojetí s regulátorem sání nabízí akční rádius 9 m. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec a malá hubice. 

 Nový Philips PerformerActive FC8657 s příkonem 2 100 W a max. sacím výkonem 425 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10. Součástí vysavače je jak víceúčelová sací hubice, tak speciální turbo kartáč. Ten rychle odstraňuje zvířecí chlupy, chomáče a prach z pohovek, polstrování a dalších tkanin a je tak užitečným pomocníkem zejména majitelů domácích mazlíčků. Kombinace délky napájecí šňůry 6 m s extra dlouhou ergonomickou rukojetí s regulátorem sání nabízí akční rádius 9 m. Součástí příslušenství vysavače je i štěrbinový nástavec a malá hubice.

 

Nový Philips PerformerActive FC8655 s příkonem 2 100 W a max. sacím výkonem 425 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10. Součástí vysavače je jak víceúčelová sací hubice, tak speciální hubice na tvrdé podlahy s měkkými vlákny. Kombinace délky napájecí šňůry 6 m s extra dlouhou ergonomickou rukojetí s regulátorem sání nabízí akční rádius 9 m. Součástí příslušenství vysavače je i štěrbinový nástavec a malá hubice. 

 

 Nový Philips PerformerActive FC8651 s příkonem 2 000 W a max. sacím výkonem 400 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10. Součástí vysavače je víceúčelová sací hubice. Kombinace délky napájecí šňůry 6 m s extra dlouhou ergonomickou rukojetí s regulátorem sání nabízí akční rádius 9 m. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec a malá hubice.

 

Nové vysavače Philips PerformerActive je možné od listopadu 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 3 799 Kč (FC8658), 3 699 Kč (FC8657), 3 499 Kč (FC8655) a 2 799 Kč (FC8653, FC8652 a FC8651).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.