Mimořádná čistota mezizubních prostor a zdravější dásně během dvou týdnů

září 18, 2013

Praha – Nedostatečné nebo nesprávné čištění zubů může vést až k zánětu a krvácení dásní. Philips představuje novinku z oblasti péče o zuby – Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112). Tento inovativní zubní kartáček využívá patentovanou sonickou technologii a pracuje s frekvencí 31 000 pohybů za minutu v devíti různých režimech. S intuitivním tlakovým snímačem a vyspělou technologií hlavy kartáčku jde za hranice klasického čištění a nabízí mimořádnou účinnost při odstraňování plaku a v péči
o zdraví dásní.
 

 

Jedinečná sonická technologie
Nový Philips Sonicare FlexCare Platinum využívá sonickou technologii. Ta díky kombinaci vysoké frekvence a ideálnímu rozkmitu štětin v hlavici kartáčku vytváří v ústech dynamické proudění odplavující rozrušený zubní plak. Zároveň se dostává i do těžko přístupných míst a přináší tak velmi šetrné a současně efektivní čištění. Philips Sonicare FlexCare Platinum odstraní z mezizubních prostor sedmkrát více plaku než manuální kartáček a umožňuje tak zlepšit zdravotní stav dásní už za dva týdny. Vše je navíc zcela pod kontrolou a na vás je jen dopřát tuto péči každému z vašich zubů.

Philips Sonicare FlexCare Platinum nabízí tři režimy čištění: Clean - standardní nastavení vhodné pro vyčištění celých úst, White - odstraňuje povrchové skvrny a přispívá tak k bělosti zubů a Gum Care - jemně stimuluje a masíruje dásně. Zároveň přináší tři režimy nastavení intenzity: nízkou pro začátečníky, střední pro citlivé zuby a vysokou pro běžné čištění. Touto kombinací přináší nejen dokonalou kontrolu během čištění, ale i skutečnou individuální péči odpovídající specifickým potřebám dospělého člověka.

 

Tlakový senzor
Philips Sonicare FlexCare Platinum disponuje speciálním tlakovým senzorem, který pomáhá zajistit co nejlepší čistící výkon a zároveň kontroluje jeho šetrnost. Jakmile totiž na zuby použijete příliš velký tlak, rukojeť kartáčku začne výrazně vibrovat a uživatel tak dostává ihned zpětnou vazbu pro získání optimálního čisticího návyku s elektrickým zubním kartáčkem.

 

Nové hlavice a speciální sanitizér
Kromě špičkové čistící technologie obsahuje FlexCare Platinum také hlavice InterCare ve dvou rozměrech, které dosahují hluboko do mezizubních prostor a díky nimž tak v porovnání s manuálním zubním kartáčkem opět dochází k důkladnějšímu odstranění zubního plaku. Vlhké čisticí hlavice zubních kartáčků jsou bohužel v teplém a tmavém prostředí koupelny ideálním místem pro bakterie. I zde však nabízí Philips Sonicare řešení. Součástí Philips Sonicare FlexCare Platinum je speciální sanitizér, který se díky svému designu může zároveň stát i velmi zajímavým koupelnovým doplňkem. Tato čisticí jednotka pomocí UV světla ničí až 99 % bakterií a virů. Po vložení do sanitizéru a zapnutí přístroje jsou hlavice po dobu 10 minut vystaveny UV záření. Poté se sanitizér automaticky vypne a slouží jako praktický úložný prostor hlavic do dalšího použití.

 

Sonicare FlexCare Platinum se vyznačuje pokročilými funkcemi, jako je i inovovaný režim čištění dásní Gum Care. Ten se po dvou minutách čištění ve standardním “clean“ režimu přepíná do jemného režimu na minutovou extra masáž dásní pro jejich lepší prokrvení. Tak, jako všechny zubní kartáčky řady Sonicare, i FlexCare Platinum pomáhá dodržovat optimální dobu čištění pomocí funkce Quadpacer, která po 30 vteřinách signalizuje ukončení čištění jedné čtvrtiny ústní dutiny a zároveň oznámí začátek čištění další části. Tím zabezpečuje rovnoměrnou hygienu celé ústní dutiny. Dvouminutový časovač Smartimer pomáhá zachovat doporučenou dobu čištění.

  Speciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“
Pokud si nejste nákupem úplně jisti, tak není důvod váhat, protože nyní máte šanci si výrobek bezplatně vyzkoušet. Společnost Philips pro všechny své zákazníky připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 15. 9. 2013 do 31. 1. 2014 po celé České republice. Pokud si tedy v tomto období zakoupíte jakýkoliv přístroj Philips Sonicare a on nesplní vaše očekávání, můžete jej bez obav vrátit zpět. Více informací naleznete na oficiálním e-shopu www.shop.sonicare.philips.cz nebo v prodejnách Profimed.

Nový elektrický sonický zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112) lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči, v prodejnách Profimed, stejně jako v rámci oficiálního e-shopu www.shop.sonicare.philips.cz. Jeho orientační maloobchodní cena je 4 499 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.