Philips představuje Azur, žehličku hrající ve veselých barvách

květen 1, 2014

Praha – Společnost Philips představuje novou napařovací žehličku Philips Azur GC4845  s designovým teplovzdorným úložným boxem.

 

Žehlicí plocha SteamGlide má vysokou odolnost proti poškrábání, vynikající klouzání a velmi snadno se čistí. Jedinečná napařovací špička Steam tip kombinuje zvláště zašpičatělý tvar žehlicí plochy se speciálními prodlouženými napařovacími otvory, aby bylo možné se dostat do nejmenších a nejobtížněji přístupných oblastí a dosáhnout nejlepších výsledků žehlení.

 

Příkon 2400W pro rychlý ohřev generuje trvalý výstup páry až 45 g/min a dodává ideální množství páry pro efektivní odstraňování záhybů. Pro obzvlášť nepoddajné oblečení lze aplikovat parní ráz o síle až 160 g páry a odstranit tak i ty nejnáročnější záhyby. Díky optimálnímu designu a nízké váze (pouhých 1,65 kg) je žehlení s Philips Azur GC4845 hračkou.

 

 

Dlouhou životnost žehličky zajišťuje dvojitý aktivní systém odvápňování napařovací jednotky, který zabraňuje usazování vodního kamene pomocí tablet v kombinaci se snadno použitelnou funkci calc clean. Díky designovému teplovzdornému úložnému boxu, který hraje ve veselých barvách, můžete nyní žehličku uložit kamkoliv, abyste ji měli pořád po ruce.

 

Napařovací žehličku Philips Azur GC4845 si pořídíte za orientační maloobchodní cenu XXXX Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.