Systém domácího kina s DVD/SACD

  Systém domácího kina s DVD/SACD

  Dívejte se, poslouchejte a užívejte si všechno

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového zvuku Dolby, DTS nebo SACD. Takže se uvolněte a nechte se v pohodlí svého domova plně vtáhnout do děje filmů a hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD/SACD

Dívejte se, poslouchejte a užívejte si všechno

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Barevně označené konektory poskytují jednoduché a snadné připojení reproduktorů a subwooferu k centrální jednotce systému domácí zábavy prostým zasunutím konektorů do rozhraní odpovídající barvy na zadní straně centrální jednotky.

 • Technologie Progressive Scan PAL a NTSC pro ostrý obraz

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. Výsledkem je obraz bez blikání ve vysokém rozlišení s maximálním zážitkem ze sledování.

 • Kuželové výškové reproduktory zdokonalují vysoké tóny zvuku SACD

  Kuželové výškové reproduktory zdokonalují zvuk SACD v nejvyšších frekvencích zachycením všech jejich odstínů a inflexí zvuku díky výjimečně lehké a tuhé membráně potažené materiálem LEXAR, která umožňuje reproduktorům podávat vyšší rozsah právě u vysokých frekvencí zvuku. Speciální kuželovitý tvar reflexního disku zajišťuje širší ozvučení ve vyšších frekvencích. Výsledkem jsou neskutečně čisté a ostré výšky a celkově vyváženější zvukový vjem.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu a potěšení ze sledování.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW a Windows Media™ Audio

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Obrazový disk CD (JPEG) s přehráváním hudby (MP3)

  Obrazový disk CD je disk CD-R nebo CD-RW, na který lze ukládat soubory MP3 a digitální obrázky. Při vložení obrazového disku CD do přehrávače DVD se otevře nabídka, ve které jsou zobrazeny soubory JPEG a MP3 na disku. Vyberte soubory s hudbou nebo obrázky, které chcete otevřít a stiskněte tlačítko přehrávat nebo OK. Obrázky je možné na obrazovce prohlížet spolu s hrající hudbou.

 • Jednoduché nastavení domácí zábavy

  Pro pomoc při úvodním nastavení systému dodává společnost Philips stručný uživatelský návod, který vás snadno s pomocí jasně označenými obrázků a barev provede základními kroky pro připojení a získání obrazu a zvuku. Tyto základní kroky jsou pro rychlou a snadnou instalaci jasně popsány na obalu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat