Bezstarostné žehlení bez nutnosti nastavování teploty

říjen 26, 2013

Praha – Společnost Philips představuje novou systémovou žehličku PerfectCare Pure GC7635, v této kategorii svůj nejkompaktnější a nejlehčí model. Ta díky revoluční technologii OptimalTemp umožňuje žehlení bez nutnosti nastavování teploty, zároveň díky kompaktnímu designu poskytuje snadné přenášení a uskladnění. Součástí nové systémové žehličky PerfectCare Pure je také speciální vložka filtru vodního kamene PureSteam, která až pětinásobně prodlužuje její životnost. 

 

OptimalTemp – již žádné nastavování
Nová systémová žehlička Philips PerfectCare Pure GC7635 s technologií OptimalTemp zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoliv typ tkaniny nebo oděvu. Díky tomu je možné plynule přecházet z jednoho materiálu na druhý, a není nutné oděvy třídit, nastavovat teplotu žehličky ani čekat na to, až se žehlička zahřeje nebo naopak vychladne. Nemusíte se obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které doposud téměř nebylo možné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. OptimalTemp je technologie testovaná a schválená nezávislými odbornými textilními institucemi.

 Nová systémová žehlička Philips PerfectCare Pure s výkonem 2 400 W a žehlicí plochou T-ionicGlide nabízí dokonalou rovnováhu mezi vysokým výkonem, kompaktností a nízkou váhou. Pára pod tlakem až 5 barů proniká hluboko do látky a urychluje a zjednodušuje žehlení náročnějších materiálů. Odnímatelná vodní nádržka s objemem až 1,5 litru umožňuje snadné žehlení bez nutnosti častého doplňování vody. PerfectCare Pure má parní impuls 240 g/min a stálý výstup páry je 120 g/min. Díky zámku pro přenášení lze žehličku snadno zajistit k podstavci a pohodlně ji tak přenášet. Navíc funkce automatického bezpečnostního vypnutí přístroj vypne, pokud jej nebudete 10 minut používat.

 

Nejúčinnější systém proti vodnímu kameni PureSteam
Součástí nové systémové žehličky Philips PerfectCare Pure je speciální vložka filtru vodního kamene PureSteam, která zlikviduje 99 % vodního kamene a žehlička sama upozorní na nutnost její výměny. Použitím tohoto odvápňovacího zásobníku dochází k až pětinásobnému zvýšení životnosti této systémové žehličky.

 

Novou systémovou žehličku Philips PerfectCare Pure GC7635 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Její orientační maloobchodní cena je 4 799 Kč. 

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
Fleishman-Hillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter..