… a vaření a pečení vás bude bavit…

září 26, 2013

Praha – Potřebujete ušlehat šlehačku na zmrzlinový pohár či dokonale umíchat těsto? Když si vyberete správného pomocníka, během chvilky máte hotovo. Philips představuje vybrané šlehače, které si s přípravou domácích delikates hravě poradí. Zatímco model Viva Collection Philips HR1574 disponuje mimo jiné unikátní funkcí Fleximix umožňující snadný přístup metliček do všech koutů nádoby, Philips HR1565 v sobě kombinuje funkci ručního šlehače a hnětače.

 

Ruční šlehač Viva Collection Philips HR1574 s příkonem 350 W a šlehacími metlami a háky na těsto z nerezové oceli mimo jiné nabízí unikátní funkci Fleximix. Ta umožňuje volně a snadno pohybovat šlehacími metlami nahoru a dolů do všech koutů mísy. Pět rychlostí a funkce turbo uspokojí veškeré potřeby, navíc kovový nástavec ručního mixéru zvládne bez potíží větší množství různých přísad. Praktická nádobka s víkem může sloužit i pro uložení příslušenství. 

 

 Ruční šlehač a hnětač Philips HR1565 s příkonem 350 W nabízí tři nastavení rychlosti a turbo. Jeho součástí je navíc rotační mísa s objemem 3 l a kapacitou hnětení 1 000 g a stojan šlehače. Dále pak stěrka, dvě ocelové páskové metly a dva ocelové hnětací háky. Délka síťové šňůry je 1,5 m. Veškeré příslušenství včetně mísy a stojanu lze mýt v myčce nádobí. Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

 

Ruční šlehače Philips lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 1 599 Kč (HR1574) a 1 399 Kč (HR1565).

Pro více informací kontaktujte:

Pavla Pokorná
Consultant
FleishmanHillard
Tel.: 777 228 276
e-mail: pokorna@fleishman.com

.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společnost zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí včasných inovací v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 118 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. S obratem 24,8 miliard EUR v roce 2012 je Philips vedoucí firmou v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporného osvětlení, domácích spotřebičů a výrobků souvisejících s péčí o tělo a ústní hygienu. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

.