Zpět na přehled výrobků
Philips dokovací stanice pro iPod/iPhone/iPad Hliník DC291/12

Nechte se probouzet

dokovací stanice pro iPod/iPhone/iPad DC291/12

Dokovací stanice: přehrávání a nabíjení

Tato stylová hliníková dokovací stanice Philips DC291/12 osvobodí bohatý a jasný zvuk vašeho iPodu/iPhonu/iPadu. Přehrávejte své zařízení a zároveň je nabíjejte, nebo sadu využijte jako budík, který vás vzbudí oblíbenou hudbou nebo rádiovou stanicí.

Nejoblíbenější

Obohaťte svůj zvukový zážitek

 • Celkový výstupní výkon 10 W RMS
 • Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí
 • Neodymiový zesilovač reproduktoru pro bohatý a čistý zvuk
 • Přehrávejte a nabíjejte iPod/iPhone/iPad

Snadné použití

 • MP3 Link pro přehrávání hudby z přenosných zařízení
 • Automatická synchronizace hodin s iPodem/iPhonem/iPadem v dokovací stanici
 • iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

Začněte den podle sebe

 • Budík s nastavením na všední dny a víkend odpovídá vašemu životnímu stylu
 • Probouzejte se hudbou z iPodu/iPhonu/iPadu nebo rozhlasovou stanicí
 • Jemné buzení pro příjemnější vstávání

Design, který se hodí do vašeho interiéru

 • Hliníková litá skříň vypadá velmi kvalitně

Funkce

Budík s nastavením na všední dny a víkend odpovídá vašemu životnímu stylu

Tento radiobudík, navržený pro moderní životní styl, je vybaven dvěma budíky, takže je možné nastavit různé časy buzení pro pracovní dny i pro víkend nebo různé časy buzení pro páry. Nastavení budíku lze přizpůsobit na celý týden od pondělí do neděle. Případně si můžete nastavit budík na dřívější vstávání v pracovní dny od pondělí do pátku, zatímco o sobotách a nedělích si dopřejete pozdější buzení. Záleží jen na vás. Díky těmto užitečným funkcím si ušetříte problémy s nastavováním budíku každý večer.

Budík s nastavením na všední dny a víkend
Celkový výstupní výkon 10 W RMS

Celkový výstupní výkon 10 W RMS

RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

Hliníková litá skříň vypadá velmi kvalitně

Hliníková litá skříň je lehká a vydrží vyšší okolní teploty, také nabízí pevnost a odolnost spolu s odolností proti korozi.

Hliníková skříňka
Digitální tuner s předvolbami

Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby uložit frekvenci do paměti. Díky možnosti uložení rádiových stanic máte snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

MP3 Link pro přehrávání hudby z přenosných zařízení

MP3 Link umožňuje přímé přehrávání obsahu MP3 z přenosných přehrávačů medií. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu v mimořádné kvalitě zvuku audiosystému, je také připojení MP3 extrémně pohodlné, neboť stačí pouze připojit přenosný MP3 přehrávač k audiosystému.

Připojení MP3 Link
Přehrávejte a nabíjejte iPod/iPhone/iPad

Přehrávejte a nabíjejte iPod/iPhone/iPad

Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3 při nabíjení svého zařízení iPod/iPhone/iPad. Doky umožňují připojení vašeho přenosného zařízení přímo k systému Philips, takže můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu se skvělým zvukem. Při přehrávání také nabíjejí vaše zařízení iPod/iPhone/iPad, takže si můžete vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se vašemu přenosnému přehrávači vybijí baterie. Tento systém automaticky nabíjí vaše přenosné zařízení, jakmile je v doku.

Jemné buzení pro příjemnější vstávání

Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.

Jemné buzení
Automatická synchronizace hodin

Automatická synchronizace hodin s iPodem/iPhonem/iPadem v dokovací stanici

Po připojení a vložení do doku tato dokovací stanice automaticky synchronizuje hodiny se zařízením iPod/iPhone/iPad během několika sekund. Díky této praktické funkci již nebude nutné nastavovat čas ručně.

iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

Inteligentně navržený dokovací port s pružinou snadno pojme jakýkoli iPod nebo iPhone bez zvláštní adaptérů. Navíc funguje i s ochrannými pouzdry – iPod nebo iPhone stačí jen vložit. Nyní si skutečně vychutnáte hudbu bez potíží.

Dokujte jakýkoli iPod/iPhone

Probouzejte se hudbou z iPodu/iPhonu/iPadu nebo rozhlasovou stanicí

Probouzejte se svou milovanou hudbou. Vyberte si oblíbenou rozhlasovou stanici nebo skladby z iPodu/iPhonu/iPadu a proměňte své ráno k lepšímu. Budík začne nejprve tichým přehráváním a postupně zvyšuje hlasitost až na úroveň, kterou si nastavíte. Teď si můžete sami vybrat, jakým způsobem se chcete probudit a jak začít svůj den.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

DC291/12