Miniaturní DVD kino

  Prostorový zvuk ze zdi.

  Model MCD988 zaručuje nejlepší zážitky z kina s pohyblivým prostorovým zvukem Philips. Reproduktory Dolby Virtual Speakers umožňují přenos zvuku, díky kterému si vychutnáte dokonalý dojem návštěvy kina přímo ve svém obývacím pokoji. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prostorový zvuk ze zdi.

Ozvučeno reproduktory Dolby Virtual Speakers

 • Přehrává DVD, DivX, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrazová CD

  Přehrává DVD, DivX, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrazová CD

  není k dispozici

 • HDMI 1080i s převzorkováním pro video s vysokým rozlišením

  HDMI 1080i s převzorkováním pro video s vysokým rozlišením

  Zkratka HDMI je označením rozhraní High Definition Multimedia Interface (multimediální rozhraní pro vysoké rozlišení). Představuje přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk bez rušení. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control

  Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control

  Digitální nastavení zvuku DSC nabízí výběr nastavení zvuku Jazz, Rock, Pop a Classic, které můžete použít pro optimalizaci frekvenčního rozsahu různých hudebních stylů. Jednotlivé režimy používají technologii grafického ekvalizéru k automatickému nastavení zvuku tak, aby byly posíleny nejdůležitější frekvence zvuku ve zvoleném hudebním stylu. Digitální nastavení zvuku DSC vám umožňuje dosáhnout co nejlepší reprodukce hudby pomocí přesného nastavení zvukových pásem, aby odpovídaly typu přehrávané hudby.

 • Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů

  Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • Zobrazení fotografií a poslech hudby přímo ze zařízení USB

  Zobrazení fotografií a poslech hudby přímo ze zařízení USB

  Jednoduše zapojte zařízení USB do systému a sdílejte svoji uloženou digitální hudbu a fotografie s rodinou a přáteli.

 • Stylové tenké provedení s možností postavit na stolek nebo namontovat na zeď

  Stylové tenké provedení s možností postavit na stolek nebo namontovat na zeď
 • Pohyblivý Prostorový Zvuk Philips zajišťuje vynikající zvukový zážitek

  Technologie Dolby Virtual Speaker zintenzivňuje Pohyblivý Prostorový Zvuk a díky přidání 'vizuálního' prvku rozšiřuje a obohacuje zvukový a vizuální dojem. Hutný a bohatý zvuk je nyní možné díky dynamickým efektům vychutnávat i 'vizuálně'. Horní reproduktor i kovové středy reprosoustavy jsou motorizovány – skutečně se tedy 'pohybují' a vytvářejí dojem vysoce dynamického prostorového zvuku. Kombinace dynamických reproduktorů vytváří efekt 'zvukového paprsku' zamířeného na posluchače. Vzniká tak dojem ještě silnějšího zvukového zdroje a většího prostoru pro poslech.

 • Technologie Dolby Virtual Speaker poskytuje zvukový zážitek jako v kině

  Technologie Dolby Virtual Speaker představuje sofistikovanou zvukovou technologii, která prostřednictvím dvoureproduktorového systému vytváří bohatý prostorový zvuk. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Přehrávání disků DVD je tak bohatší díky rozšíření klasického dvoukanálového prostředí. Při kombinaci se zpracováním Dolby Pro Logic II je každý kvalitní zdroj stereofonního signálu přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat